Neler yeni

iOS 12.3 yayınlandı !

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 12.3, AirPlay 2 özellikli TV’ler için destek içerir ve yeniden tasarlanmış Apple TV uygulaması özelliği sunar. Bu güncelleme, kararlılık iyileştirmeleri ve sorun gidermeler de içerir.

AirPlay 2

• AirPlay 2; videoları, fotoğrafları, müzikleri ve daha fazlasını iPhone’unuzdan ve iPad’inizden doğrudan AirPlay 2 özellikli akıllı TV’nize paylaşmayı destekler
  • Tek dokunuşla oynatma, tarih ve konuma göre kullanılan son ekranda seçtiğiniz TV şovunu veya filmi otomatik olarak oynatır
  • Film ve TV şovu izlemenizi öneren Siri Önerileri artık AirPlay seçeneği içerir
  • Kişisel bilgilerinizin özel kalması için akıllı öneriler aygıtta yapılır

Apple TV uygulaması

• Apple TV uygulaması, uzmanca seçilen koleksiyonları ve kişiselleştirilmiş önerileri vurgulayan yepyeni bir tasarım sunar
  • Yeni çıkan filmler, katalogdaki 100.000’den fazla film ve en geniş seçmeye sahip 4K HDR filmleri Apple TV uygulamasında satın alınabilir veya kiralanabilir
  • Apple TV uygulaması artık akıllı bir şekilde yakındaki en uygun Apple TV’lerde veya AirPlay 2 özellikli TV’lerde oynatmayı önerir

Bu güncelleme, kararlılık iyileştirmeleri ve sorun gidermeler de içerir. Bu güncelleme:

• Apple Music’in Sizin İçin sekmesi sevdiğiniz türler, sanatçılar ve modlar gibi temaları baz alarak müzik önerecek şekilde günde birkaç kez güncellenir
  • Apple TV Remote'un videoları duraklatmasını, denetlemesini veya desteklenen alıcıların ses yüksekliğini değiştirmesini engelleyebilen bir sorunu giderir
  • Wi-Fi arama kullanılarak yapılan aramaların kesilmesine neden olabilen bir sorunu ele alır
  • Bağlı bir iPhone’daki şarkı bilgilerinin araba ekranında görünmemesine neden olabilen bir sorunu giderir

Ekli dosyalar

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AirPlay bana çok lazım fakat jbdende olmak istemiyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Konu ile alakası olmayan yorumlar silinir!

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Airplay 2 sadece Apple TV’yi mi destekliyor yoksa tüm smart tv’leri Mi

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
12.0.1 en baba sürümü zaten kaybettim. 12.3’ü dfu ile kurdum cihazdaki yavaşlamadan midem bulandı. Şu an tavsiye edebileceğim imzası açık tek sürüm 12.3 beta 2. Şarjı da performansı da gayet iyi. Duyurulur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.0.1 en baba sürümü zaten kaybettim. 12.3’ü dfu ile kurdum cihazdaki yavaşlamadan midem bulandı. Şu an tavsiye edebileceğim imzası açık tek sürüm 12.3 beta 2. Şarjı da performansı da gayet iyi. Duyurulur.

12.2 imzası açıkken beta bir sürüme geçmeyi doğru bulmuyorum

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.2 nin şarj tüketimi kötü.

bende geçeyim dedim ama bunu gördüm geçmekten vazgeçtim,

cihazım ve sürümüm: iPhone X - 12.1.4

jungekrieger

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar yanlış anlamayın lütfen ama günlerdir jailbreakı araştırıyorum. lütfen biri bana yardımcı olsun. kuramıyorum anlıyamıyorumda mantığını 12.3.1 e güncelledim tek bildiğim bu güncelleme sürümüne uygun jailbreak olmayışı ama neden jailbreak bilmiyorum. açıkcası pubg de çok hile gördüm. araştırmam beni jailbreak'a yönlendirdi. ama anlamadım. daha farklı yönlere gittim. ne biliyim. topstore falan gerçekten biri yardımcı olsun lütfen. kurmak istiyorum. mantığını anlamak istiyorum

Tips
Tips
Üst Alt