Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Callbar satın alan varmı ?

callbarx kullanıyorum satınaldım. gayet güzel çalışıyor. sadece badir olarak siz arama yapmaya başladığınızda bar çıkmıyor konuşma bitene kadar da görünmüyor. konuşma bittikten sonra yeni bir arama yapayım dersen bar geliyor. 50 arama yaptıysam 5 inde oldu. onun dışında hiçbir sıkıntı yok.

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus

Yeni hesap açmanız gerekiyor burdan dönüşü yok, vpn bağlantısında sıkıntı olursa hesap onay istiyor ya da farklı bir şekilde PayPal sizin hesabı açtığınız ülkede olmadığını anlayınca, bende 3.hesabı kullanıyorum şu an sorunsuz şekilde onay istemeden devam. Forumda PayPal’a özel konu mevcut lütfen PayPal için ordan yardım alın/isteyin. İyi forumlar 👍🏻

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar bu ana menüde en solda bulunan spotlight ve widgetların olduğu alan nasıl kaldırılıyordu. istediğim şey mobius tweakinin yaptığı şey ama ios 12 desteği yok. menü sola ya da sağa sürekli dönecek.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus

Bu sürümler var da ben 2.0.12 sürümünü yüklemem lazım. Jailbreaktr repoda vardı

Tweaklerin eski sürümlerini hangi tweak ile görebiliyor yada yükleyebiliyoruz.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Tweaklerin eski sürümlerini hangi tweak ile görebiliyor yada yükleyebiliyoruz.

Burdan .deb dosyasına ulaşıp,filza tweak ı ile yükleyebilirsiniz.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus

Burdan .deb dosyasına ulaşıp,filza tweak ı ile yükleyebilirsiniz.

Verdiğin link de bu varç

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bir bilgiyi paylaşmak istiyorum belki yararlı olur düşüncesindeyim. Bir şekilde Uncover beta46 sürümünü telefona yükleyip ama jailbreak yaparken sürekli yeniden başlatma hatası alanlar (kendi başıma geldiği için söylüyorum). Uçak moduna almadan denesinler o zaman jailbreak oluyor.Bizzat deneyerek ben böyle yaptım.Sanırım Apple dan kaynaklı sertifikasyon sorunu buna sebep oluyor o nedenle adınıza imzalı uygulamayı çalıştırırken internetten onayı mı gerekiyor bilmiyorum ??? Elmada kalırmı bilmiyorum ?? Daha bilgili arkadaşlar bu konuda yorumlarınız nelerdir?
Bendede tam tersi oluyor uçak modunda oluyor açıkken olmuyor

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bir bilgiyi paylaşmak istiyorum belki yararlı olur düşüncesindeyim. Bir şekilde Uncover beta46 sürümünü telefona yükleyip ama jailbreak yaparken sürekli yeniden başlatma hatası alanlar (kendi başıma geldiği için söylüyorum). Uçak moduna almadan denesinler o zaman jailbreak oluyor.Bizzat deneyerek ben böyle yaptım.Sanırım Apple dan kaynaklı sertifikasyon sorunu buna sebep oluyor o nedenle adınıza imzalı uygulamayı çalıştırırken internetten onayı mı gerekiyor bilmiyorum ??? Elmada kalırmı bilmiyorum ?? Daha bilgili arkadaşlar bu konuda yorumlarınız nelerdir?
@mustan Elmada kalmalık bir olay yok.Fakat uçak moduna almak exploitin başarı oranını artıyor diye düşünülüyor.Ayrıca geliştiricilerden bazıları da Twitter üzerinden bu önerilerde bulunuyorlardı.Apple'dan kaynaklı sertifika sorununu uçak moduna almayarak çözmek nasıl olabilir bilmiyorum.Aradaki bağlantıyı kurmadan yorum yapmak zor.

mustan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@mustan Elmada kalmalık bir olay yok.Fakat uçak moduna almak exploitin başarı oranını artıyor diye düşünülüyor.Ayrıca geliştiricilerden bazıları da Twitter üzerinden bu önerilerde bulunuyorlardı.Apple'dan kaynaklı sertifika sorununu uçak moduna almayarak çözmek nasıl olabilir bilmiyorum.Aradaki bağlantıyı kurmadan yorum yapmak zor.
Söylemek istediğim uçak moduna almayarak apple 'ın sertifika sorununu çözmüyoruz zaten. Uncover zaten yüklü jailbreak yapamama sorunu ile ilgiliydi.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba Samsung S10 EDGE bildirim ekranını iPhone getiren bir tweak var mı?
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Söylemek istediğim uçak moduna almayarak apple 'ın sertifika sorununu çözmüyoruz zaten. Uncover zaten yüklü jailbreak yapamama sorunu ile ilgiliydi.
Ben de zaten yükleme kısmında sorun olduğundan bahsetmedim.Jailbreak yaparken uçak moduna almamanın faydalı olduğunu söylemişsiniz ve yaşanan sorunun da Apple'dan kaynaklı sertifika sorunundan olabileceğini söylemişsiniz.Ben de sorun ile önerdiğiniz çözümde nasıl bir bağlantı kurulabilir ondan bahsediyorum.

mustan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben de zaten yükleme kısmında sorun olduğundan bahsetmedim.Jailbreak yaparken uçak moduna almamanın faydalı olduğunu söylemişsiniz ve yaşanan sorunun da Apple'dan kaynaklı sertifika sorunundan olabileceğini söylemişsiniz.Ben de sorun ile önerdiğiniz çözümde nasıl bir bağlantı kurulabilir ondan bahsediyorum.
Bendeki yükleme sorunu sertifika sorunuyla birlikte başladığı için sertifikadan bahsettim.Bir iddiam yok ayrıca faydalı olduğunu da söylemedim teşekkür ederim.

julesbas71

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hangi repodan yüklediniz. Ben uygulama indirince yüklemiyor. Apcake açılıyor uygulama indiriyor ama yuklemiyor. Appsync de yüklü.
*edit by @efsane6* reposundan yüklemişim

Moderatör tarafından düzenlendi:

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@westlain61 Yüklediğin hiçbir uygulama mı çalışmıyor ? Çünkü AppCake üzerinden indirilen her uygulama çalışmıyor şu anda.

mustan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kendi reposundan yükle Appsync Unified de karen reposu reposundan yükle.
Kendi reposunda eğer "AdBlock kurulu ise appcake calışmayabilir " diye bir ifade de var.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar

Whatsapp’ı Mesajlar uygulaması gibi renklendirebileceğim bi tweak varmı iOs 12’de çalışan whatsappCustomizer çalışmıyor!

Örnek Mesajlardaki gibi yapacam

Birde son olarak çalışan ama harbi çalışan bir lanet reklam engelleyici tweak ve repo ismi lütfen

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arama kayıtlarındaki isimleri renkli yazan bir tweak vardı, hatırlayan var mı acaba...

Tips
Tips
Üst Alt