Neler yeni

Genel Jailbreak Haberleri - (Gelişmeler / Tartışma)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

otononoonm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet ben de gordum az once ios 12.1.3 ten 12.2 ye kadar (12.2 dahil)
Mesaj düzenlendi:

acik bulunmasi iyi haber de jailbreak icin yeterli mi onemli olan o
2 açık daha varmış yayınlanacak. 12.2 ve aşağısında kalmak en mantıklısı.

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
2 açık daha varmış yayınlanacak. 12.2 ve aşağısında kalmak en mantıklısı.
dedigin gibi kardesim en iyi o simdi bekleyip gorelim ne olacagini kimse el atacak mi
Mesaj düzenlendi:

Umut varmı ona göre beklemek istiyom yoksa cihazı satacam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kardesim her zaman umut var ama asil soru ne zaman... tarih belli degil eger beklemek istemiyorsan ve durumun da varsa o zaman yeni bir cihaz bak ama onun da hangi surumle gelecegi belli degil o yuzden ne diyebilirim bilmiyorum... konusu vardi forumda cihazin kutusunu acmadan surum ogrenme diye istersen ona da goz atabilirsin
Mesaj düzenlendi:

Bu açık yetmiyor maalesef. 12.3 ten ekmek çıkmadı bize 12.4 e kaldık artık oradan da çıkmazsa eylül ekimden önce jailbreak çıkmaz. Tabi birileri açığını saklamıyorsa.
12.2 var o surume jailbreak cikarsa yapmaz misin? neden 12.3 ve ust surumlerini bekleyesin?

Son düzenleme:

samedtetk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
dedigin gibi kardesim en iyi o simdi bekleyip gorelim ne olacagini kimse el atacak mi
Mesaj düzenlendi:

kardesim her zaman umut var ama asil soru ne zaman... tarih belli degil eger beklemek istemiyorsan ve durumun da varsa o zaman yeni bir cihaz bak ama onun da hangi surumle gelecegi belli degil o yuzden ne diyebilirim bilmiyorum... konusu vardi forumda cihazin kutusunu acmadan surum ogrenme diye istersen ona da goz atabilirsin
Mesaj düzenlendi:

12.2 var o surume jailbreak cikarsa yapmaz misin? neden 12.3 ve ust surumlerini bekleyesin?
Cihazın kutusunu açmadan sürüm öğrenme diye bir konu bulamadım öyle bir şey açılmamış galiba

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Umut varmı ona göre beklemek istiyom yoksa cihazı satacam

O yayınlanacak olan 2 açık geliştiricisi çekirdek root yetkilerini alma yetisi yok sadece sandbox erişimi var. 12.3 ten malzeme çıkmadı bize işte. 3 geliştiricinin 2 şer açığı var. Toplam 6 açık hiçbiride işimize yaramıyor. Senin şansına @RomeoBenim bitane bilede mi root yetkisi alan açık olmaz. Yazık günah ya jailbreak bekleyenlere.

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
O yayınlanacak olan 2 açık geliştiricisi çekirdek root yetkilerini alma yetisi yok sadece sandbox erişimi var. 12.3 ten malzeme çıkmadı bize işte. 3 geliştiricinin 2 şer açığı var. Toplam 6 açık hiçbiride işimize yaramıyor. Senin şansına @RomeoBenim bitane bilede mi root yetkisi alan açık olmaz. Yazık günah ya jailbreak bekleyenlere.
İyide O Pwnd Denen Adam Twetda Yazmış 12.3 geçmeyin diye o adam Hacker Diye Biliyom Adam Bizi Uyardı Beliki Çıkaracak O Adam Gözüm Tuttu Onu Takip Butonuna Bastım Bi Onu Bekliyom İnşallah Allah O Adamın İşini Gücünü Rast Getirir Sevdim Vallah

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
İyide O Pwnd Denen Adam Twetda Yazmış 12.3 geçmeyin diye o adam Hacker Diye Biliyom Adam Bizi Uyardı Beliki Çıkaracak O Adam Gözüm Tuttu Onu Takip Butonuna Bastım Bi Onu Bekliyom İnşallah Allah O Adamın İşini Gücünü Rast Getirir Sevdim Vallah

Pwn gibi adamlar exploitleri alır araç çıkarır exploit olmadıktan sonra esamesi okunmaz. Ian beer siguza brandon azad luca ben sparkes doadam tihmstar gibi adamlar exploit yazabiliyor bug buluyor. Onları takibe al. Şahsi düşüncem 12.4 gelince açık yayınlanmazsa eylül ekime kadar jailbreakı unutun. oda ios 13 ün ilk sürümüne gelmez 13.1.2 gibi gelir yine açıklar.

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
12.3 beta 2 de pusuya yattım. Sanırım şimdilik bir noncereboot uygulaması yok 12.2 ve üst sürümler için. Beklemedeyim.

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.3 beta 2 de pusuya yattım. Sanırım şimdilik bir noncereboot uygulaması yok 12.2 ve üst sürümler için. Beklemedeyim.

Vallah bende Antilopa Yaklaşan Leopar Gibi Alçak Sürünme Moduna Geçtim 12.2 Beklicem 1 Aya Gelir İnşalah

samedtetk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE

12.2 de pusuya yatın 12.3 e gelmez bence

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
En ufak bir gelişme yok mu arkadaşlar pwn20wnd takip ediyorum ama şimdilik onlar hata düzeltmeleriyle uğraşıyorlar 🤭

xxxbaltaxxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.1.4'te pusudayım. Bekliyorum.

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
12.2 de pusuya yatın 12.3 e gelmez bence
12.2 nin şarjı çabuk bitmese kalırdım o sürümde. 12.2 ve 12.3’ün 6 betası finali dahil en iyisi 12.3 beta 2.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Vallah bende Antilopa Yaklaşan Leopar Gibi Alçak Sürünme Moduna Geçtim 12.2 Beklicem 1 Aya Gelir İnşalah

1 aya falan gelmez bence kimse eskisi kadar aceleci davranmıyor

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar. future restore yaparken bir çiş molası sırasında mac bilgisayarın uyku moduna girmesiyle- firmware update yarım kaldığı için- jailbrekini kaybeden bir bahtsız olarak bu başlığın takipçisiyim :) 12.2 deyim şu anda. daha 1. günüm ve pil 10 saattte bitti. 11.1.2 sürümde pilim yaklaşık (benim kullanım alışkanlıklarıma göre) 1.5 gün gidiyordu.
ömer arkadaşımızın mesajıyla 12.2 nin böyle bir sorunu olduğunu düşünmeye başladım. 12.2 ye jailbreak çıksa da bu sorun sanırım devam edecektir değil mi? cihazı böyle kullanmak büyük dert olur.. acaba 12.2 ye jailbreak çıkarsa, şarj sorunu olmayan diğer alt sürümlere geçme ihtimalimiz de doğar mı? yoksa böyle bir özellik için başka bir bekleme dönemine mi giriliyor?

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhabalar. future restore yaparken bir çiş molası sırasında mac bilgisayarın uyku moduna girmesiyle- firmware update yarım kaldığı için- jailbrekini kaybeden bir bahtsız olarak bu başlığın takipçisiyim :) 12.2 deyim şu anda. daha 1. günüm ve pil 10 saattte bitti. 11.1.2 sürümde pilim yaklaşık (benim kullanım alışkanlıklarıma göre) 1.5 gün gidiyordu.
ömer arkadaşımızın mesajıyla 12.2 nin böyle bir sorunu olduğunu düşünmeye başladım. 12.2 ye jailbreak çıksa da bu sorun sanırım devam edecektir değil mi? cihazı böyle kullanmak büyük dert olur.. acaba 12.2 ye jailbreak çıkarsa, şarj sorunu olmayan diğer alt sürümlere geçme ihtimalimiz de doğar mı? yoksa böyle bir özellik için başka bir bekleme dönemine mi giriliyor?
Yapılan testlerde 12.2 sürümünde batarya sorunu olmadığı söyleniyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yapılan testlerde 12.2 sürümünde batarya sorunu olmadığı söyleniyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet bunu izledim daha once fakat benim cihazim iphone x. Testte yok. Belki birseyleri daha kapatmam gerekiyordur ayarlardan. Kurcaliyorum. Ben basligi kirletmeyeyeyim. Sanirim bu sorunu fazla kisi yasamiyor.
Jailbreak olmadan gercekten fenaymis.
Youtube- instagram reklamlari bile delirtmeye yetti.
Sabirsizlikla bekliyoruz. Bende 12.2 de kalacagim.
Herkese iyi forumlar iyi eglenceler. Ilgi icin tesekkurler :)

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
evet arkadaşlar güncelleme notlarında kernel ile alakalı birşeyler çıkmış :

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus