Neler yeni

Genel Jailbreak Haberleri - (Gelişmeler / Tartışma)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

intercom

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cevabın için teşekkürler unc0ver kaldırıp tekrar kurulum yapınca çalıştı. İlk kez jb yapıyorum bu konuda hiç bilgim yok. Tema için snowboard yükledim. Rastgele bir tema kurdum içerisinden aktif ediyorum ama birşey değişmiyor.. nerede hata yapıyorum? Temalarda uyumluluk gibi birşey var mı? Tavsiye ettiğin tema nedir?

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cevabın için teşekkürler unc0ver kaldırıp tekrar kurulum yapınca çalıştı. İlk kez jb yapıyorum bu konuda hiç bilgim yok. Tema için snowboard yükledim. Rastgele bir tema kurdum içerisinden aktif ediyorum ama birşey değişmiyor.. nerede hata yapıyorum? Temalarda uyumluluk gibi birşey var mı? Tavsiye ettiğin tema nedir?
Hocam Temaların çoğu Anemone Destekli olduğu için oluyor o sorun. Anemone tweakide henüz ios 12 desteği sağlamadı.İsterseniz tweak içinde ICON Settings altında Enabled olup olmadığını bir kontrol edin. Bazı temalarda sorun yaşayabilirsiniz anemone desteklediği için. Anemaone temalarını Snowboard tweake entegre etmeniz gerekiyor Filza uygulaması ile. Ama yapılış şekli birazcık uzun. Forumda bir arkadaş paylaşmıştı eğer bulamazsanız yardım edebilirim. Tavsiyem anemone güncellemesini beklemeniz çünki temaların hepsi neredeyse onunla uyumlu. Eğer snowboard uyumlu tema bile arkadaşlar varsa onlarda size isimle yardımcı olabilirler. Ben herhangi bir tema filan kurmadığım için isim veremeyeceğim ama olursa size özelden iletirim.

intercom

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam Temaların çoğu Anemone Destekli olduğu için oluyor o sorun. Anemone tweakide henüz ios 12 desteği sağlamadı.İsterseniz tweak içinde ICON Settings altında Enabled olup olmadığını bir kontrol edin. Bazı temalarda sorun yaşayabilirsiniz anemone desteklediği için. Anemaone temalarını Snowboard tweake entegre etmeniz gerekiyor Filza uygulaması ile. Ama yapılış şekli birazcık uzun. Forumda bir arkadaş paylaşmıştı eğer bulamazsanız yardım edebilirim. Tavsiyem anemone güncellemesini beklemeniz çünki temaların hepsi neredeyse onunla uyumlu. Eğer snowboard uyumlu tema bile arkadaşlar varsa onlarda size isimle yardımcı olabilirler. Ben herhangi bir tema filan kurmadığım için isim veremeyeceğim ama olursa size özelden iletirim.
İlgin için teşekkürler hocam. Jailbreak olayında yeni olduğum için hangi tweake
ne işe yarar sıfırım. Kullandığın önerebileceğin bir kaç tweake paylaşırsan ( uygulanışlarıyla birlikte ) yeni olanlara bir rehber olur.

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İlgin için teşekkürler hocam. Jailbreak olayında yeni olduğum için hangi tweake
ne işe yarar sıfırım. Kullandığın önerebileceğin bir kaç tweake paylaşırsan ( uygulanışlarıyla birlikte ) yeni olanlara bir rehber olur.
Forumda yeniyim hocam belki birşeyler paylaşabilirim ve bildiklerime eklemeler yapabilirim diye üye oldum. 18 Yıldır yazılımın her alanıyla uğraşıyorum. Iphone 3g den beridirde jailbreakle ilgileniyorum. Forumdaki abilerimiz kardeşlerimiz gayet güzel konulara değinmişler.Site içinde şöyle biraz jailbreak konularını dolaştığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Önerebilecekleri tweaklerle ilgili konular açmışlar. Onlardan faydalanabilirsiniz. Size tavsiyem forumun kendi reposunuda jailbreake eklemeniz. Gayet güzel uygulamalar ve yardımcı tweakler mevcut. Yakında ios 12 ye güncellenenleri ekleyeceklerinede eminim. Harici sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeden her zaman mesaj atabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum. Denemediğim bir tweaki zaten kimseye önerme gibi bir durumum olamaz. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam bu konuda jailbreak ile ilgili haberleri paylaşsak daha doğru olur, benim gibi birçok arkadaş burdan gelecek haberleri takip ediyor ve her soru cevap mesajında ikide bir umutla girip çıkıyoruz, lütfen rica etsem soru cevap ve öneri mesajlarınızı hazır olan kendi konuları üzerinden yazsanız..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam bu konuda jailbreak ile ilgili haberleri paylaşsak daha doğru olur, benim gibi birçok arkadaş burdan gelecek haberleri takip ediyor ve her soru cevap mesajında ikide bir umutla girip çıkıyoruz, lütfen rica etsem soru cevap ve öneri mesajlarınızı hazır olan kendi konuları üzerinden yazsanız..

Kusura bakmayın Hocam.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Uncover geliştiricisi pwn20wnd’nin ve rootlesjb geliştiricisi jake james kararlı bir jailbreak aracı çıkarmak için birbirinden yardım alıyorlar jake james core trust’ı bypassladı

kadirwashere

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm ios 12.1 jb mevcut mu???

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sanırım A12 cihazlara zor gelir jailbreak tartışmalarda anladığım kadarıyla iyi gelişme yok gibi twitter da :(

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
önümüzdeki günlerde tamamen yeni bir Unc0ver aracı ile karşılaşma ihtimalimiz büyük...

Yeni bir Exploit bulunduğu için 5s/6 ve diğer cihazlar için çok Stabil bir araç yayınlanacaktır (unc0ver)

A12 cihazlarda tabiki daha sonra eklenecekler

5s ve 6’lar ortalama 4-5 saniyede JB aktifleşiyor

Test örneği: iPhone 7 — 3 saniyede aktifleşiyor

Not: “Exploit aktivite süresi”

Tavsiye : IOS 12.1.1 Beta3 halen açık... eğer SHSH kayıtlarınız varsa IOS 12.0 - 12.1.2 arası...

Jailbreak yapmış ama memnun olmamış kişiler varsa aranızda bence Sıfır bir kurulum yapın ve Yeni araçı bekleyin..

Not: SHSH kayıtlarınız varsa!

SHSH kayıtlarınızı almadıysanız ama IOS 12 kullanmak istiyorum diyorsanız o zaman IOS 12.1.1 beta3’ü kaçırmayın derim

IOS 12.1.1 Beta 3’ün normal IOS 12.1.1’den çok az farkı var diyebilirim... JB’siz kalacağıma Beta kullanırım diyebilirim...

Gerekli Konular Forumda mevcuttur

İyi Forumlar

JailbreakTR

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
önümüzdeki günlerde tamamen yeni bir Unc0ver aracı ile karşılaşma ihtimalimiz büyük...

Yeni bir Exploit bulunduğu için 5s/6 ve diğer cihazlar için çok Stabil bir araç yayınlanacaktır (unc0ver)

A12 cihazlarda tabiki daha sonra eklenecekler

5s ve 6’lar ortalama 4-5 saniyede JB aktifleşiyor

Test örneği: iPhone 7 — 3 saniyede aktifleşiyor

Not: “Exploit aktivite süresi”

Tavsiye : IOS 12.1.1 Beta3 halen açık... eğer SHSH kayıtlarınız varsa IOS 12.0 - 12.1.2 arası...

Jailbreak yapmış ama memnun olmamış kişiler varsa aranızda bence Sıfır bir kurulum yapın ve Yeni araçı bekleyin..

Not: SHSH kayıtlarınız varsa!

SHSH kayıtlarınızı almadıysanız ama IOS 12 kullanmak istiyorum diyorsanız o zaman IOS 12.1.1 beta3’ü kaçırmayın derim

IOS 12.1.1 Beta 3’ün normal IOS 12.1.1’den çok az farkı var diyebilirim... JB’siz kalacağıma Beta kullanırım diyebilirim...

Gerekli Konular Forumda mevcuttur

İyi Forumlar

JailbreakTR
Efsane kardeşim benim cihazda b31 yüklemiştim tlf dondu reset attım açıldı ama uncnover açıp tekrar yüklemek istedim uncnover açılmadı en son sürümümü yüklemem gerek uncnover yardımcı olurmusunuz

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Beta 39 çıkmış. 4k için cydia desteği yok hala heralde.

furkancetinkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlk çıkan betayı yüklemiştim bunun üzerine yeni versiyon çıktı mı acaba forumda bilgi bulamadım

mcolaktr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar iphone 5s (a7 sanırım) çıktı mı çıkmadı mı net bilgisi olan var mı?

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

unc0ver v3.0.0 ~ b40, Cydia ve Substrate çalışmasına sahip iOS12'deki tüm A12 öncesi cihazları destekleyen genel testler için HEMEN ÇIKIŞTIR.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nihayet geldi arkadaşlar, A7 ve A8 için yüklenebilir.. İpa linki forumda mevcut.. A12 cihazlar beklemede henüz, bilginiz olsun..

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
çocuklar gibi mutluyum anlatamam nedense Jailbreak bana efsane mutluluk veriyor sldfdkdskfsd

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt