Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

fatihhaktass58

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Packix reposu eklenmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

xhyx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Hangi jb aracını kullanıyorsunuz.
Hata görüntüsünü atarmısınız.
evet 12.1.4 bende arıyorum appsync.karen repo dakiler yüklenmiyor maalesef sürüm ile ilgili gibi sıkıntı 12.1.2 den yukarısında çalışmıyor galiba,güncelleme bekliyecez sanırım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
evet 12.1.4 bende arıyorum appsync.karen repo dakiler yüklenmiyor maalesef sürüm ile ilgili gibi sıkıntı 12.1.2 den yukarısında çalışmıyor galiba,güncelleme bekliyecez sanırım
Dediğiniz gibi tweakın güncellenmesi gerek şimdilik yüklemeyin.

dvtatilla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar birtane tweak var cydia da tweakleri kolay silebilmek için onun adını bilen varmı ??

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkdaşlar 12.2 uncover jailbreak kurdum . çokta memnunum fakat şöyle bir sıkıntım var .ekran kilitliyken bir bildirim geliyor,üzerine basıp şifreyi girip açıyorum teli ama bildirimi gelen uygulamaya gitmiyor telefon . bunun sebebi ne olabilir ....

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
lockhtmtl işini yapan başka aktif tweak varmı arkadaşlar.bayadır yokum bu alemde.ekran koryucu ls lerim var,onları kuracağım.bırde bilgisayardan ana dosyalara girip elle yüklemeyi yapabileceğim bir dosya yöneticisi.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
lockhtmtl işini yapan başka aktif tweak varmı arkadaşlar.bayadır yokum bu alemde.ekran koryucu ls lerim var.onları kuracağım.bırde bilgisayardan ayarlara girip elle yüklemeyi yapabileceğim bir dosya yöneticisi.
Xen html kullanabilirsin pc için itools

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bioprotect alimi restore ediyorum sucsses diyor ama bi turlu ayarlarina giremiyorum hala satin al diyor neden acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yigit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar
Ben youtube++ ve wp++ ı kullanmak istiyorum.Nerden nasıl indirebilirim yardım ederseniz. Birde dışardan uygulama indirince bir süre sonra uygulama açılmıyor tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. doğrulama sorununu engelleyen tweak varmı?

sobi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım ? Repoyu mu kaldırayım ? F9FFD5A9-92C0-44E4-B3F5-597529D083DA.png

emrey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar merhaba,

bu uygulamaların repo kısımları boş forumda hangi repo hangi tweak pek güncel birşey göremedim bilgisi olan rica etsem paylaşabilir mi? konu içinde belirtilen repolarda bulamadım ios 8 den peri ilk jailbreak yapışım beni mahzur görün

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba,

bu uygulamaların repo kısımları boş forumda hangi repo hangi tweak pek güncel birşey göremedim bilgisi olan rica etsem paylaşabilir mi? konu içinde belirtilen repolarda bulamadım ios 8 den peri ilk jailbreak yapışım beni mahzur görün
Tweakları ve repolarını konu linkinden inceleyerek yükleyebilirsiniz.

Emre.sen21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Adblock for youtube yapamıyorum hiç bir yerde bulamadım yardımcı olacak var mı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Adblock for youtube yapamıyorum hiç bir yerde bulamadım yardımcı olacak var mı
AdBlock for YouTube eski Cercube sürümünde kaldı...

LibCercube ve AdBlock for YouTube yeni sürümde olmaz

Tips
Tips
Üst Alt