Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar bu ipa dosyası uçmuş galiba ipa dosyasını nereden indirebilirim?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
gene bi twitt.... ama netice yok :(
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çıktı herhalde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biraz sabırlı olun direk güncellenmemiş/test edilmemiş substrate vs ile Jb yaptıktan sonra geri dönüşü olmayabilir (SSH kaydı yoksa ) Elmada vs. Kalırsınız
Sadece sabırlı olun güncellenmesini bekleyin adamlar milletin jbsi stabil çalışsın diye uğraşıyor

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X 12.1 sürümdeyim arkadaşlar X kullanıp jb yapan arkadaş varmı stabil mi herşey ona göre yüklüycem

Enissss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X 12.1 sürümdeyim arkadaşlar X kullanıp jb yapan arkadaş varmı stabil mi herşey ona göre yüklüycem
Merhaba sadece şunu söyleyebilirim yaklaşık iki haftadır kullanıyor abartı derecede bir hata yok ama cracklı tweak yüklediğiniz an sistem belli bir süre sonra stabiliteyi bırakıyor.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Genel olarak jailbreak pek stabil sayılmaz zaten uncover’ın şu anki jb leri beta sürümü bana kalırsa bir kaç betadan sonra yükleyin derim yeni exploitler eklenebilir

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
jailbreak çıkalı 1 ay oldu ve biz a12'ciler için söylenecek tek söz; Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok !

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba sadece şunu söyleyebilirim yaklaşık iki haftadır kullanıyor abartı derecede bir hata yok ama cracklı tweak yüklediğiniz an sistem belli bir süre sonra stabiliteyi bırakıyor.
Teşekkürler

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Genel olarak jailbreak pek stabil sayılmaz zaten uncover’ın şu anki jb leri beta sürümü bana kalırsa bir kaç betadan sonra yükleyin derim yeni exploitler eklenebilir

Teşekkürler bekleyim biraz daha

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler biri yardımcı olabilirmi bu iki güncelleme var fakat güncellediğimde hata veriyor birde ayarlarda hiç bir tweak gözükmüyor ama tweakler çalışıyor sizce ne yapmam gerek önceden böyle bir şey yoktu sorunu bilen varmı acaba ?

Ekli dosyalar

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Beyler biri yardımcı olabilirmi bu iki güncelleme var fakat güncellediğimde hata veriyor birde ayarlarda hiç bir tweak gözükmüyor ama tweakler çalışıyor sizce ne yapmam gerek önceden böyle bir şey yoktu sorunu bilen varmı acaba ?
Ben bütün jb tweak silip tekrar yüklemiştim benzeri bende olduğunda sorun kalmamıştı

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Bu işlemi bir yedene olmazsa tweakleri Restore RootFs yapman lazım 06755 olacak kaydederken dikkat et olmazsa sana Cydia dosyasını yollarım öyle denersin

GokhanTurkmen

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hiç belli olmaz ama ay sonuna kadar bekleniyor suan saurik in guncellemesini bekliyoruz. Buyuk gelismeler oluyor

Ama yinede bi kaç güncelleme beklemek daha sağlıklı olucak gibi. Sürüm kaybetmeyi hiç birimiz istemeyiz.
En temizi adminlerimizi bekleyip yükleyin dediklerinde yüklemek olacaktır.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hiç belli olmaz ama ay sonuna kadar bekleniyor suan saurik in guncellemesini bekliyoruz. Buyuk gelismeler oluyor

Ama yinede bi kaç güncelleme beklemek daha sağlıklı olucak gibi. Sürüm kaybetmeyi hiç birimiz istemeyiz.
En temizi adminlerimizi bekleyip yükleyin dediklerinde yüklemek olacaktır.

Adminlerden güzel haberlerini bekliyoruz :)

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaş halen daha ne muhabbetler çeviriyorlar ben anlamıyorum resmen kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor bekleyişimizle.

Ekli dosyalar

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaş halen daha ne muhabbetler çeviriyorlar ben anlamıyorum resmen kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor bekleyişimizle.
A7 desteği için de böyle yapmışlardı adamlar egoist çekeceğiz artık yapacak bişey yok

Tips
Tips
Üst Alt