Neler yeni

Tweak iOS 11.x ve 12.x Dark Mode Derinlemesine İnceleme

Mekaonee

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Eclipse tweak in reposu hangisi. İlla ücretli mi indirmemiz gerekiyor?

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam Bubbles açtığım da karşıma bir sürü yazı çıkıyor ve aktif edemiyorum reposundan yükledim nasıl olacak bu?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eclipse ayarlarını açınca Sileo, Twitter, App Store bazı yerlerinde yazılar okunmuyor. Yazılar da siyah biliyorum ayarlardan beyaz yapmama rağmen yine de aynı. Bir değişiklik olmuyor. Yapmam gereken başka bir şey var mı ? Ek olarak Dune ve Noctis'de yüklü. (Twitter'daki yazı SS'de okunur gibi gözüküyor da ekrana bakınca okunmuyor. :)

1303313034

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende bubbles’inIMG_0231.jpg içi tamamen boş olmasının sebebi ne olabilir?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.4’te wotsit’i kullanabilen var mı?

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam Bubbles açtığım da karşıma bir sürü yazı çıkıyor ve aktif edemiyorum reposundan yükledim nasıl olacak bu?
Yüklendiği zaman aktif oluyor. Açma kapama aktif değil sadece. Açıklama yazmış alta bir işlevi yok diye

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba herkese iyi günler dilerim. Dark mode ile appstore update sekmesinden atma hatası var. Bunun bir çözümü varmı?

elviscuni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba herkese iyi günler dilerim. Dark mode ile appstore update sekmesinden atma hatası var. Bunun bir çözümü varmı?
tweak ayarlarından enable applications bolumunden app store disable et
aynı ayarları noctis yukluyse ondada yap.

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
tweak ayarlarından enable applications bolumunden app store disable et
aynı ayarları noctis yukluyse ondada yap.
İkisinde de kapalı şuan ama sorun devam ediyor. Mecburen safe moda alıp öyle kullanıyorum çoğu zaman.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bende en sinir olduğum bölüm Facebook video ‘ları hayalet gibi göstermesi karanlık modda! Sizdede aynımı?

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Neredeyse bütün programları siyaha çeviriyorum bazen çok ince title seçenekleri siyah kalıyor onları keşfetmek baya zor oluyor! Neyse en çok sinirimi bozan Tapatalk Pro’yu tam siyah üzeri renkli yapamama
TEMA ismi ne ustad

Ahmetcetin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
WotSitBeta adlı tweaki bulamadım packix reposunda nedenini biliyor musunuz?

Son düzenleme:

bbecit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar, forumda ve jailbreak te yeniyim. iPhone 6 12.5.2 ye uncover le jailbreak yaptım. Eclipse Dark Mode yi kulanıyorum, ancak bazı uygulamalarda bazı yerler renk ayarlamama rağmen zor okunuyor, forumda buna temas edilmiş zaten. Ayrıca şu durumu belirtmek istedim. Kamera uygulaması eclipse de aktif edilirse video çekimi sırasında videoyu durdurunca video sonlanmıyor ve kamera uygulaması kilitleniyor. Eclipse ayarlarından kamerayı iptal edince sorunsuz çalışıyor. hackyouriphone reposundan ücretsiz indirmiştim. Silmeme gerek var mıdır.

Tips
Tips
Üst Alt