Neler yeni

iOS 11 (A7-A11) - Uyumlu Tweak Listesi

canberkbaskaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yusuf hocam cydia her defasında repoları sorgularken saurik reposu hata veriyor .reposunu silersek sorun olurmu . İlerleye zamanda manıel saruik reposunu ekleyebilirmiyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
saurik'in reposu silinemiyor ama hata vermesinde sıkıntı yok. sorun olmuyor yani diğer repolar sorunsuz güncelleniyor
Hocam bana da bi yardım edin cydia yı felan tüm sıkıntılara rağmen kurdum tüm paketler yüklü sıkıntı yok ancak tweakleri yükledim (uyumlu olanları özellikle) ona rağmen tweakler ne ayarlarda ne de uygulama menüsünde yok ( cylinder kuruyorum ayarlarda görünmüyor eclipse kuruyorum görülmüyor anemon kuruyorum açmıyor) Terminalde de bir sıkıntı yok sourceleri güncellerken saurikte oluyor o da hepimizde var Allah rızası için yardım edin kafayı sıyırıcam

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam bana da bi yardım edin cydia yı felan tüm sıkıntılara rağmen kurdum tüm paketler yüklü sıkıntı yok ancak tweakleri yükledim (uyumlu olanları özellikle) ona rağmen tweakler ne ayarlarda ne de uygulama menüsünde yok ( cylinder kuruyorum ayarlarda görünmüyor eclipse kuruyorum görülmüyor anemon kuruyorum açmıyor) Terminalde de bir sıkıntı yok sourceleri güncellerken saurikte oluyor o da hepimizde var Allah rızası için yardım edin kafayı sıyırıcam

rpetri.ch/repo 'sunu ekleyip orada bulunan PreferenceLoader tweakını tekrar yükler misiniz

canberkbaskaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

rpetri.ch/repo 'sunu ekleyip orada bulunan PreferenceLoader tweakını tekrar yükler misiniz

Malesef ekledim ancak problem devam ediyor

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Şu resimdeki tweak sil anemone de sil sonra telfona hard reset at sonra anemone yükle 2 si birden yüklenmesi lazım yüklenmesene sen geri yükle resim deki tweak sonra uyumlu tweak yükle bak bakim gelecekmi F3CD087D-70FF-401A-B2A1-7D53926F355E.png

Son düzenleme:

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende harf problemi yaşamıştım o nedenle söyledim ama şu anda baktığımda versiyonlar aynı gözüküyor bi deneyin isterseniz sorunun çözüleceğini düşünüyorum
Alah razı olsun arkadaş. Ex key şuan düzgün bir şekilde çalışıyor sağol link için.

canberkbaskaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Şu resimdeki tweak sil anemone de sil sonra telfona hard reset at sonra anemone yükle 2 si birden yüklenmesi lazım yüklenmesene sen geri yükle resim deki tweak sonra uyumlu tweak yükle bak bakim gelecekmi Ekli dosyayı görüntüle 1881

Usta sen harikasın hiç açılmayan anemone açıldı ama rocket bootstrap ile ilgili hata verdi rocketbootstrapi silin yükledim ama yine aynısını verdiIMG_1311.JPG

canberkbaskaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Evet tekrar yükledim halen aynı hata mevcut

Dediğimi bidaha tekrarlarmısın yine sil yeniden yükle preferenceloader yüklemeyide unutma yüklediğin tweakler sil ama önce bişe kalmasın

Son düzenleme:

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefonu istedigimde safe mode a dusurecegim bir tweak yokmu acaba.

Adfectus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Projectlighting tweak hangi repoda arkadaşlar bilen varsa yardım edebilirmi bulamadım cydia da

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
BetterPowerMenu bu tweak forumlarda varmıydı bilmiyorum. Güç kapatma tuşuna basınca Power off ve Respring seçenekleri mevcut. Bigboss repoda var.
Iphone 6 IOS 11.1.2 kullanıyorum çalışıyor.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
BetterPowerMenu bu tweak forumlarda varmıydı bilmiyorum. Güç kapatma tuşuna basınca Power off ve Respring seçenekleri mevcut. Bigboss repoda var.
tamam da ne alaka lütfen mesajlar konuyla alakalı olsun

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bahsettiğiniz tweak yükledim, bende basılı tutunca siri'yi açıyor sürekli, bi ayarı falanda yok sanırım. Bende işe yaramadı..

Raido

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Beyler electra jailbreak yazi stili değiştirme var mi ?

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Apex 2 ne zaman gelir acaba? en fazla beklediğim tweak.

Adfectus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appcake ios11 de çalışıyormu kullanan varmı acaba??

Tips
Tips
Üst Alt