Neler yeni

iOS 11 (A7-A11) - Uyumlu Tweak Listesi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yenimi güncellendi hocam, ben 1 hafta önce sildim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Slm gamegem çalışıyormu iOS 11.1.2 bilen varmı deb var ama yükleyen varmı

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
ExKey daha güncellenmedi nerden baktınız acaba linki ona göre güncelleyelim. Ayrıca @rramazannd öyle bir sorun bende yoktu başka tweak ile çakışma durumu olabilir

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Gamegem yada benzer bir tweak varmı inapp tarzında olmasın

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ExKey daha güncellenmedi nerden baktınız acaba linki ona göre güncelleyelim. Ayrıca @rramazannd öyle bir sorun bende yoktu başka tweak ile çakışma durumu olabilir
bende harf problemi yaşamıştım o nedenle söyledim ama şu anda baktığımda versiyonlar aynı gözüküyor bi deneyin isterseniz sorunun çözüleceğini düşünüyorum

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende harf problemi yaşamıştım o nedenle söyledim ama şu anda baktığımda versiyonlar aynı gözüküyor bi deneyin isterseniz sorunun çözüleceğini düşünüyorum
Bende sorun olmamıştı demek ki şans işi silip denemekte fayda var ya da tweak çakışması. Tweak hala güncel değil link geçerli :Z

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende sorun olmamıştı demek ki şans işi silip denemekte fayda var ya da tweak çakışması. Tweak hala güncel değil link geçerli :Z
aynen tweak güncellenmemiş az önce fark ettim dediğim gibi -_- muhtemelen tweak çakışmasıdır

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar tweak lerden sonra ekran geçişlerinde kasma donma sıkıntısı yaşayanlar varmı acaba electra v11 kullandığım tweak ler de bunlar
11'den sonra benim tel'de aşırı kasmaya başladı.. Resmen işkenceye döndü. Özellikle uygulama açılışları, ayarlarına girişler zulüm oldu.. Aklıma gelenleri denedim ama nafile. Birşeyler neden oluyor gibi.. Yüklü tweakler aşağıda.. İp 6 (ios 11.0.1)

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
slm beyler In app link varmı elctra ile yüklicem

Adfectus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11'den sonra benim tel'de aşırı kasmaya başladı.. Resmen işkenceye döndü. Özellikle uygulama açılışları, ayarlarına girişler zulüm oldu.. Aklıma gelenleri denedim ama nafile. Birşeyler neden oluyor gibi.. Yüklü tweakler aşağıda.. İp 6 (ios 11.0.1)

Springplus tweak ini silip denedinmi bi arkadaşım sildi kasma ortadan kalktı ben denedim olmadı dene bi istersen. Sonucu yazarsan sevinirim

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Springplus tweak ini silip denedinmi bi arkadaşım sildi kasma ortadan kalktı ben denedim olmadı dene bi istersen. Sonucu yazarsan sevinirim
Tamam hocam, silip deneyeceğim sonucu yazarım.. Teşekkür ederim..

dertwety

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Selamun aleyküm millet, ana ekran da veya kilit ekranında iken, örneğin gelen mesaj bildiriminin yarısını değil de tamamını gösteren bir tweak var dı ama bilen var mı? ve ios 11.1.2 electra uyumlu mu ?

Psycopat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ProjectLighting yükleyemedim. Zip dosyasından 2 adet dosya çıkıyor bunları Library/TweakInject klasörüne attım. Yeniden başlattım yüklenmedi. Farklı bir metod mu var acaba?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ProjectLighting yükleyemedim. Zip dosyasından 2 adet dosya çıkıyor bunları Library/TweakInject klasörüne attım. Yeniden başlattım yüklenmedi. Farklı bir metod mu var acaba?
Kamera uygulamasını açıp denediniz mi? ayrıca bir ayar vb. olmadığından direk kamera uygulamasından çalışmaktadır tweak

canberkbaskaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu deb uzantılı dosyaları filza ile nasıl yükliyicez

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
AfVideo uyumlu kullaniyorum.

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşla bu colstar bigboss reposunu engelememişmiydi. Bigboss reposunda fullsecrenx yeni güncellenmiş yüklenirmi sizce

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşla bu colstar bigboss reposunu engelememişmiydi. Bigboss reposunda fullsecrenx yeni güncellenmiş yüklenirmi sizce

bigBoss'ta sıkıntı yok sadece saurik'in reposu engellendi.

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yusuf hocam cydia her defasında repoları sorgularken saurik reposu hata veriyor .reposunu silersek sorun olurmu . İlerleye zamanda manıel saruik reposunu ekleyebilirmiyim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yusuf hocam cydia her defasında repoları sorgularken saurik reposu hata veriyor .reposunu silersek sorun olurmu . İlerleye zamanda manıel saruik reposunu ekleyebilirmiyim

saurik'in reposu silinemiyor ama hata vermesinde sıkıntı yok. sorun olmuyor yani diğer repolar sorunsuz güncelleniyor

Tips
Tips
Üst Alt