Neler yeni

iOS 11 (A7-A11) - Uyumlu Tweak Listesi

D

dreguleryuz

Guest
Fingal 11.3.1 de çalışıyor bilginize..modMyi repodan indirdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar localapp diye bi tweak vardı bi konuda görmüştüm biri 11.3 de çalışıyor diye yazmıştı hanfi repoda var bilen var mı

Hz_Eyup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar localapp diye bi tweak vardı bi konuda görmüştüm biri 11.3 de çalışıyor diye yazmıştı hanfi repoda var bilen var mı
Xarold reposunda var 11.3 için uyumlu degil ama çalışıyormuş risk sizin

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
InApp bizim repoda çalışmaktadır arkadaşlar sorunsuz
Nasıl çalıştırıyorsun usta ben yükledim ama hiç bir ayar falan gelmedi ve bir şey satın al dediğimde normal alma yeri çıkıyor ekrana

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Nasıl çalıştırıyorsun usta ben yükledim ama hiç bir ayar falan gelmedi ve bir şey satın al dediğimde normal alma yeri çıkıyor ekrana

+1 bende de aynısı

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Her uygulamada çalışmaz özellikle online oyunlarda çalışma ihtimali çok daha az bilginiz olsun. Uygulama içi satın almaya bas sonra çıkan onaylama ekranında vazgeç bas bu kadar

Billups

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Resizer sadece boyut kucultuyor. Atıyorum 5*6 şeklinde ızgara yapamıyoruz

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar konuyla alakalı soruları alalım buraya. Tweak arıyorsanız konusu mevcut 👍🏾

patrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Haptickeybord 2 telefonumda da çalışmıyor,sebebi ne olabilir?Çalıştıran kullanan var mı?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Ceyhungdk öncelikle paylaşımın güzel lakin konu altında fazlasıyla gereksiz bir paylaşım. Nedenleri sıralayayım : 1- Konu zaten uyumlu tweakler var paylaştıkların bazıları konuda da mevcut ve ilk fırsatta konu güncellenecek
2- 11.3.1 Uyumlu tweakler konusu mevcut.
Bundan dolayı alacağın uyarının nedeni öğrenmiş bulundun. Mesajını 11.3.1 uyumlu tweak konusunda olmayan tweakleri yazarsan ana konuya eklenir 👍🏾

Mblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bazıları gayet kullanışlı

veneme

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Candy crush hile yapabileceğim çalışan tweak varmıdır?
tutuappde var sınırsız can ve sahip olduğunuz şeker kırma, yer değiştirme vs özellikleri sınırsız şekilde kullanmaya yarıyor.
Mesaj düzenlendi:

ecpliseX yüklediğimde herhangi bir ikon filan gelmedi. nasıl aktif ediyoruz bunu? 11.2.6 iphone 6 plus var. uyumsuz olduğu için mi yüklenmiyor. nasıl yapılıyor bilen var mı?

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
tutuappde var sınırsız can ve sahip olduğunuz şeker kırma, yer değiştirme vs özellikleri sınırsız şekilde kullanmaya yarıyor.
Mesaj düzenlendi:

ecpliseX yüklediğimde herhangi bir ikon filan gelmedi. nasıl aktif ediyoruz bunu? 11.2.6 iphone 6 plus var. uyumsuz olduğu için mi yüklenmiyor. nasıl yapılıyor bilen var mı?
Telefonun ayarlar kısmından girip tweak ayarlarını yapıyorsunuz. Ayrıca repomuzda tr yama mevcut daha basit olur detaylı ayarlar için 👍🏾

veneme

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Telefonun ayarlar kısmından girip tweak ayarlarını yapıyorsunuz. Ayrıca repomuzda tr yama mevcut daha basit olur detaylı ayarlar için 👍🏾
sıkıntı orda ne ana ekranda bir simge yada ayarlarda uygulamayla ilgili bi kısım çıkmıyor. neden olabilir acaba ? normal telefonun ayarlar kısmından bahsediyoruz bu arada dimi?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
sıkıntı orda ne ana ekranda bir simge yada ayarlarda uygulamayla ilgili bi kısım çıkmıyor. neden olabilir acaba ? normal telefonun ayarlar kısmından bahsediyoruz bu arada dimi?
Başka tweakler ayarlarda görünüyor mu yoksa sadece eclipse için olan bir durum mu ? Evet normal ayarlardan.

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bir arkadaşta aynı sorunu yaşıyordu. Filza yükleyip respring sonrası uygulama ikonları ana menüye gelmeye başlamış. İstersen bir deneyebilirsin @veneme

veneme

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar sağolun. tam olarak nasıl olduğunu anlamamakla birlikte 2 kere sıfırdan jb yaptım ve cydia updateini yaptıktan sonra çalıştı.

Tips
Tips
Üst Alt