Neler yeni

iOS 11 İçin Batarya Tweak ?

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba dostlar İOS 11 için pil bilgisini, şarj akımını, pili hangi uygulamaların tükettiğini gösteren bir tweak varmıdır ?

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Aynısını bende arıyorum, jb attıktan sonra sanırım bir tweakta sıkıntı var telefon pilk kullanımını ve tam şarjdan sonda geçen süreyi hesaplamıyor.

Merhaba dostlar İOS 11 için pil bilgisini, şarj akımını, pili hangi uygulamaların tükettiğini gösteren bir tweak varmıdır ?

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynısını bende arıyorum, jb attıktan sonra sanırım bir tweakta sıkıntı var telefon pilk kullanımını ve tam şarjdan sonda geçen süreyi hesaplamıyor.
evet doğrudur. Ben Telefon aksesuarı sattığım için sattığım şarj aletlerini ölçebilmem gerekiyor düzgün malzememi değilmi diye. onun için bana lazım.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
evet doğrudur. Ben Telefon aksesuarı sattığım için sattığım şarj aletlerini ölçebilmem gerekiyor düzgün malzememi değilmi diye. onun için bana lazım.
Anladım hocam, bir bilen çıkarsa eğer böyle bir tweak varsa. Ben çok aradım bulamadım malesef bende beklemedeyim.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Beyler birşey soracam bu Resimdekinin aynısı nasıl yapılır
7BA03434-2629-4E51-AD1B-477A64D20F8B.jpeg

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
respring sonrası kullanım süresi maalesef sıfırlanıyor.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
respring sonrası kullanım süresi maalesef sıfırlanıyor.
Tamam fakat bu gün hiç respirn yapmadığım halde süreler yok yani hiç bir şekilde aktif kullanım süresini göstermiylr ben smarlp tweaki ile alakalı mı diye düşünüyorum telefonu kitliyken düşük güç moduna alan tweak.

Yada little x tweaki çünkü şuan telefon bankalarda bile iphone x olarak gözüküyor ve aida 63 bataryam 2800mah görünüyor. İp7 ‘ler 1800 . Hangi tweakle alakalı acaba yada jailbreak olunca süreyi hesaplayamıyor mu?

Not: respiring atsamda atmasamda süre belli değil.

H

Hbasdereli

Guest
@Berat tema bölümünde konusu var oradan yap.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tamam fakat bu gün hiç respirn yapmadığım halde süreler yok yani hiç bir şekilde aktif kullanım süresini göstermiylr ben smarlp tweaki ile alakalı mı diye düşünüyorum telefonu kitliyken düşük güç moduna alan tweak.

Yada little x tweaki çünkü şuan telefon bankalarda bile iphone x olarak gözüküyor ve aida 63 bataryam 2800mah görünüyor. İp7 ‘ler 1800 . Hangi tweakle alakalı acaba yada jailbreak olunca süreyi hesaplayamıyor mu?

Not: respiring atsamda atmasamda süre belli değil.
%100 şarjdan sonra bile göstermiyorsa kurduğunuz tweaklerden biri sebep olabilir.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
%100 şarjdan sonra bile göstermiyorsa kurduğunuz tweaklerden biri sebep olabilir.
Deneme fırsatım olmadı ama bence little x tweakı ile alakalı. Çünkü dün banka uygulamasına giriş yaptım telefonu iphone x olarak gördü. App storeden baterylife ile kontrol ettiğimde telefonun bataryasını 2600 mah gösterdi iphone 7 1800mah diye biliyorum. Yani sanırım little x tweakı ama onu kaldıramam diğer fluid ve fluidty tam beğenmedim.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Deneme fırsatım olmadı ama bence little x tweakı ile alakalı. Çünkü dün banka uygulamasına giriş yaptım telefonu iphone x olarak gördü. App storeden baterylife ile kontrol ettiğimde telefonun bataryasını 2600 mah gösterdi iphone 7 1800mah diye biliyorum. Yani sanırım little x tweakı ama onu kaldıramam diğer fluid ve fluidty tam beğenmedim.
Bahsettiğiniz sorun bendede vardı. Ayrıca littlex yüzünden telefonu ipX olarak görüyordu. Ben kaldırdım düzeldi, zaten sarjı çok yiyordu..

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bahsettiğiniz sorun bendede vardı. Ayrıca littlex yüzünden telefonu ipX olarak görüyordu. Ben kaldırdım düzeldi, zaten sarjı çok yiyordu..

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X

Direk cydia üzerinden kaldırdım LittleX i ama pil sorunu devam etmekte telefon hala hesaplıyamıyor, sorun nerede acaba sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum. :(

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
aynı sorun bende de başladı littlex den sonra kaldırdım düzelmedi. vakit bulunca semirestore 11 lite ile deniycem.

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Direk cydia üzerinden kaldırdım LittleX i ama pil sorunu devam etmekte telefon hala hesaplıyamıyor, sorun nerede acaba sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum. :(
ben semirestore 11 lite ile yaptım suanda düzeldi kullanım süreleri artık görünüyor. yanlız semirestore 11 i çalıştırmak için filzajaled kurman gerekiyor. appvalley yada tweakboxdan
sorun yaşayanlar bu şekilde yapabilirler..

iyi formlar..

bozkurtum

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
android telefonlardaki gibi cihaz pilini kalibrasyon yapabilen uygulamalar yokmudur..? ipad3 cihazım jailbreak yapılmış tır tweak filan yokmu..

Tips
Tips
Üst Alt