Neler yeni

iOS 11 Electra Error topanga hatası alanlar içeri...

D

DeliturK

Guest
unjailbreak edip Electra jailbreak aktif etmek isterken yada topanda hatası alanlar için.. 100/100 çözüm

Dosya -

şifre: unlocki.in

video
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

KLASÖR İÇİNDE
Electra1.0.1(Delete Topanga Error

İMPACTOR İLE yükleyin topanga hatası gitmiş cydia gelmiş olacak sonra Electra silip 1.04 olan son sürümü tekrar impactor ile yükleyin bukadar..

Jailbreaktr yöneticilerinden Murat Kardeşim de anlamamıştı neden bu hata diye saatler sonra çözüldü resimler Aşağıda

Moderatör tarafından düzenlendi:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bununla ilgili bir çok konu açılmıştı. oradakilerden farkı nedir?

Adfectus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
an itibsriyle topanga hatası alıyorum herşey güzel giderken yanlış bişeyler sildim heralde yada başkabişey sayfada yazılanları yapmayı denedim ama sonuç. yok yardımı olacak arkadaşlar lütfen msj atsın şimdiden teşekkürler.sürüm 11.1.2

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
an itibsriyle topanga hatası alıyorum herşey güzel giderken yanlış bişeyler sildim heralde yada başkabişey sayfada yazılanları yapmayı denedim ama sonuç. yok yardımı olacak arkadaşlar lütfen msj atsın şimdiden teşekkürler.sürüm 11.1.2
Buradaki adımları doğru şekilde yaptınız mı? Yaptıysanız sorun olmaması lazım

Adfectus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Buradaki adımları doğru şekilde yaptınız mı? Yaptıysanız sorun olmaması lazım
Evt yapmaya çalıştım hep hata aldım. Neyseki forum da herşey mevcut :) syberduck ile yaptım kompe teli sıfırlayıp tekrarjb yaptım oldu. Dün baya ugraştım ama sonunda oldu :)

JordanLao

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ne zaman gelicek 11.2.2 jb bulamiyorum

Tips
Tips
Üst Alt