Neler yeni

Çözüldü ios 11 crack lı ipa yükleme yardım

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar karen repodan appinstaller appsync unified yükledim newterm2 ile ipayı kuruyorum ama uygulamayı açarken atıyor habire illa impactor ile sign mı yapmak laızm extenderda yükledim mignightın repodan ama sonuç alamıyorum sign yaparken ipayı hata veriyor

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar karen repodan appinstaller appsync unified yükledim newterm2 ile ipayı kuruyorum ama uygulamayı açarken atıyor habire illa impactor ile sign mı yapmak laızm extenderda yükledim mignightın repodan ama sonuç alamıyorum sign yaparken ipayı hata veriyor
ipa 32 bit ondan

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
32-Bit ipalar iphone 5 e kadar çalışır!

JailbreakTR
anladım ama herhangi bir ipada aynı sıkıntıyı yaşıyorum mobil pubg olsun adblock yükledikten sonra açılmıyor uygulamalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
anladım ama herhangi bir ipada aynı sıkıntıyı yaşıyorum mobil pubg olsun adblock yükledikten sonra açılmıyor uygulamalar
Olabilir reklam Yoksa hizmet yok

JailbreakTR

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Olabilir reklam Yoksa hizmet yok

JailbreakTR
yanlış anladın o uygulamalar açılmıyor 64 bit için yazılmış diye örnek vereyim dedim :D
Mesaj düzenlendi:

şuan bi sıkıntım daha var electra jail kurulu ama reboot tan sonra açıp tweaks off yapıp tekrar jail diyorum shh runing diyor ama anemon felanda açılmıyor kapanıyor hemen

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
yanlış anladın o uygulamalar açılmıyor 64 bit için yazılmış diye örnek vereyim dedim :D
Mesaj düzenlendi:

şuan bi sıkıntım daha var electra jail kurulu ama reboot tan sonra açıp tweaks off yapıp tekrar jail diyorum shh runing diyor ama anemon felanda açılmıyor kapanıyor hemen
Appsync bir daha kur ,

Tweakleri devre dışı bırakıyorsun zaten Anemone açılmaz

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
IPA'dan IPA'ya değişir. Mesela örnek vereyim, eski sürümlerde arkadaşla birlikte arşivlediğimiz yaklaşık 25-30 IPA dosyasını geçenlerde ondan alıp cihaza yüklemeye çalıştım. Ext3nder ile yükledim. 4-5'i yüklendi, 3 tanesi çalıştı. @Rain1

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Neden bu çoktandır olan birşey.

JailbreakTR
yanlış mesajı alıntı yapmışım :D
IPA'dan IPA'ya değişir. Mesela örnek vereyim, eski sürümlerde arkadaşla birlikte arşivlediğimiz yaklaşık 25-30 IPA dosyasını geçenlerde ondan alıp cihaza yüklemeye çalıştım. Ext3nder ile yükledim. 4-5'i yüklendi, 3 tanesi çalıştı.
bunaydı yorum :D

erenreyhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak olan bir cihaza ipa yüleme rehberi var mıdır?

Tips
Tips
Üst Alt