Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

ersin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iyi günler telefonuma elektra yüklendi fakat ayarlar genelden girince profil görünmüyor ne yapabilirim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iyi günler telefonuma elektra yüklendi fakat ayarlar genelden girince profil görünmüyor ne yapabilirim
Sil tekrar yükle veya Electra uygulaması açılıyorsa yeter..

JailbreakTR

ersin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sil tekrar yükle veya Electra uygulaması açılıyorsa yeter..

JailbreakTR
sildim tekrar yükledim elektrayı açmaya çalışınca güvenilir olmayan geliştirci diye uyarı veriyor ayarlardan izin verin yazıyor ama ona izin nası nerden verilir onuda bulamadım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
sildim tekrar yükledim elektrayı açmaya çalışınca güvenilir olmayan geliştirci diye uyarı veriyor ayarlardan izin verin yazıyor ama ona izin nası nerden verilir onuda bulamadım
O uygulamanın imza süresi bitmiş , başka bir yerden yüklemen lazım

JailbreakTR

fth.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sa arkadaşlar ben tahmini 10 gün önce iPhone 6s iOS 11.4.1 sürümü Elektra JB aracı ile gayet başarılı ve tek seferde JB yaptım ve gayet güzel kullanıyordum tabi bu arada cihaz kapanınca JB devre dışı kalıyordu ana ekranda elektra uygulamasını başlatıp çalıştırıyordum ekran yenileniyor ve JB aktif oluyordu ama bugün cihaz kapandı açılınca JB gitti ama bu defa elektra ana ekrana atıyor du bende ignition.fun adresinden elektra yı tekrar yüklemek istedim ama aşağıdaki gibi hata aldım elimde pc yok sadece cihaz ile halledebilirmiyim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

batuhantolga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhabalar, uncover ile 1.5 ay önce jb yapmıştım ipade. Hiçbir sorun yoktu ama bugün baktım uncover atıyor, cydia atıyor ne yapmam lazım ? impactor ile tekrar denedim başaramadım. Ekteki gibi hatalar alıyorum. Yardım edebilir misiniz size zahmet ?
arkadaşlar uncoverı cihazdan sildim tekrar yükleyemiyorum. yardım eder misiniz ?

ersin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iOS 11.4.1 için jailbreak yaptığını duyuran Tihmstar dün itibariyle jailbreak çalışmalarını durdurduğunu açıkladı ardından kodları yayınlayarak geliştirmek isteyenler için yolu açmış oldu. CoolStar ise hızlı davranarak Electra aracına kodları dahil etti ve 11.4 ve 11.4.1 sürümleri için jailbreak yapılabilir durumda.

KURULUM

Uncover Jailbreak Aracı

Link:

Cydia'nın sahibi Saurik tarafından destek verilen araç olup Kullanım olarak tavsiye edlen araçtır.
Not: iOS 11.4.X için şu an beta aşamasındadır.

Electra Jailbreak Aracı

Ekli dosyayı görüntüle 8686

Link:

iOS 11'e ilk kullanılabilir jailbreak'i yapmış CoolStar tarafından yapılmış araçtır.

***A7 ve A8 cihazları eklendi

(Iphone 5s ve 6 ) ***

Yukarıdaki linkten indirdiğiniz ipa dosyasını Cydia Impactor kullanarak jailbreak aracını cihazınıza yükleyebilirsiniz.

-Cydia impactor hakkında bilgi için: Cydia Impactor Nasıl Kullanılır

- Ardından Ayarlar > Genel > Profil kısmından profili onaylamanız gerekiyor.

- Ayarlar>Apple kimliği>icloud altından iphone'umu bul u kapatıyoruz.

- Ayarlar>Touch ID ve Parola altından "iPhone kilidi açma" ve "İtunes ve App store" seçeneklerini kapatıyoruz.

- Cihazı Uçak Moduna alıyoruz.

- Electra / Uncover uygulamasını açın Enable Jailbreak diyin.

-İşlemleri bekleyin

Hata ile karşılaşmanı durumunda cihazı yeniden başlatıp işlemleri tekrar edin.

- Respring sonrası bu ekranı görüp cydia gelmiş olacaktır.

Ekran Görüntüsü:
Ekli dosyayı görüntüle 8670

ele

Bunlara da Göz atın

- Uyumlu Tweakler için: iOS 11.2 11.3.1 Uyumlu tweakler

- Hata Çözümleri için: Electra1131 Problemlerinin Çözümleri

- Her hafta bilgisayar ile uğraşmamak için: "EXTENDER" Bilgisayar Olmadan Otomatik İmzalama

- Respring döngüsünde kalırsanız: Electra Respring döngüsü problemi çözümü

- Jailbreak'i temizlemek ve sorunlardan kurtulmak için: iOS 11 - 11.3.1 Electra Jailbreak ve Cydia'yı Kaldırma
iOS 11.4.1 için jailbreak yaptığını duyuran Tihmstar dün itibariyle jailbreak çalışmalarını durdurduğunu açıkladı ardından kodları yayınlayarak geliştirmek isteyenler için yolu açmış oldu. CoolStar ise hızlı davranarak Electra aracına kodları dahil etti ve 11.4 ve 11.4.1 sürümleri için jailbreak yapılabilir durumda.

KURULUM

Uncover Jailbreak Aracı

Link:

Cydia'nın sahibi Saurik tarafından destek verilen araç olup Kullanım olarak tavsiye edlen araçtır.

Electra Jailbreak Aracı

Link:

iOS 11'e ilk kullanılabilir jailbreak'i yapmış CoolStar tarafından yapılmış araçtır.

(Iphone 5s ve 6 ) ***

Yukarıdaki linkten indirdiğiniz ipa dosyasını Cydia Impactor kullanarak jailbreak aracını cihazınıza yükleyebilirsiniz.

- Ayarlar>Touch ID ve Parola altından "iPhone kilidi açma" ve "İtunes ve App store" seçeneklerini kapatıyoruz.

-İşlemleri bekleyin

Ekran Görüntüsü:

Bunlara da Göz atın

- Her hafta bilgisayar ile uğraşmamak için: "EXTENDER" Bilgisayar Olmadan Otomatik İmzalama

- Jailbreak'i temizlemek ve sorunlardan kurtulmak için: iOS 11 - 11.3.1 Electra Jailbreak ve Cydia'yı Kaldırma

KURULUM

Uncover Jailbreak Aracı

Link:

Electra Jailbreak Aracı

Link:

(Iphone 5s ve 6 ) ***

-İşlemleri bekleyin

Ekran Görüntüsü:

Bunlara da Göz atın

yükledim fakat electra açılmıyor pofil gözükmüyor imza süresimi bitmiş başka nasıl yükleyebilirim

mufa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
electra mı önerirsiniz uncover mi hangisiyle yapmalıyım

fth.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ben de Electra JB den rahatsız olanlardanım unc0ver JB aracını kullanarak JB yapmak istiyorum aklıma takılan kısım şu
Benim cihaz İP6 s İOS 11.4.1 bu rollectra ile mevcut JB yi silip unc0ver JB aracını kullana bilirmiyim?

Son düzenleme:

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max

i8 plus a11 işlemci 11.4 sürüm ama aracı kullanırken ekteki hatayı alıyorum. Yardım eder misiniz? Jailbreak yapamayacak mıyım bu sürümde?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

i8 plus a11 işlemci 11.4 sürüm ama aracı kullanırken ekteki hatayı alıyorum. Yardım eder misiniz? Jailbreak yapamayacak mıyım bu sürümde?

Cihazı kapatıp açın, birkaç dakika normal kullandıktan sonra tüm uygulamalarınızı kapatıp denetin.

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Cydia bu hatayı verir oldu. Neyi yanlış yaptım acaba? Yardımcı olur musunuz?

eresbos67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0verı indirmek için bu linkini vermişsiniz fakat o sayfada bulamıyorum.Bu sitede Unc0ver ile nasıl yapılır konusu varsa link rica edebilir miyim

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cydia bu hatayı verir oldu. Neyi yanlış yaptım acaba? Yardımcı olur musunuz?

yanlış yok kardeşim xarold reposu kapandı. onu silmen gerek. problem düzeliyor

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Var olun.

fth.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ben de Electra JB den rahatsız olanlardanım unc0ver JB aracını kullanarak JB yapmak istiyorum aklıma takılan kısım şu
Benim cihaz İP6 s İOS 11.4.1 bu rollectra ile mevcut JB yi silip unc0ver JB aracını kullana bilirmiyim?

Arkadaşlar rahatsız ediyorum ama bi cevap alamadım acaba yukarıda bahsettiğim konuya bi açıklık getirebilirmiyiz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar rahatsız ediyorum ama bi cevap alamadım acaba yukarıda bahsettiğim konuya bi açıklık getirebilirmiyiz.

Evet uncover yükleyebilirsin.

yasinuysal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
uncower jb yapmadı electra ile yaptım telefon açılmıyor sürekli elma işareti geliyor ardından ince bir çizgi bu işlem sürekli tekrarlanıyor..

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sa arkadaşlar İP6S ios 11.4.1 sürümlü cihazımı bir kaç ay önce electra ile jb yaptım ama pil ve ısınma kapanma ve donma sorunlarından dolayı rollectra ile sıfırladım gayet başarı bi şekilde sıfırladı sonra impactor yardımı ile söyleninlen yönergelerle unc0ver ile jb yaptım cydia geldi ilk güncellemeleri yaptı sonra yeniden başlattım cihazı ve tahmin edersiniz jb devre dışı kaldı cydia açılmıyor bi kaç defa tekrar tekrar kurmaya çalıştım olmadı rollectranın ipa sını indirdim impactor ile kurdum ama oda aynı cydia gibi ana ekrana atıyor ne yapmam gerekir yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar hayırlı geceler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sa arkadaşlar İP6S ios 11.4.1 sürümlü cihazımı bir kaç ay önce electra ile jb yaptım ama pil ve ısınma kapanma ve donma sorunlarından dolayı rollectra ile sıfırladım gayet başarı bi şekilde sıfırladı sonra impactor yardımı ile söyleninlen yönergelerle unc0ver ile jb yaptım cydia geldi ilk güncellemeleri yaptı sonra yeniden başlattım cihazı ve tahmin edersiniz jb devre dışı kaldı cydia açılmıyor bi kaç defa tekrar tekrar kurmaya çalıştım olmadı rollectranın ipa sını indirdim impactor ile kurdum ama oda aynı cydia gibi ana ekrana atıyor ne yapmam gerekir yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar hayırlı geceler
Cihaz kapanıp açıldığında jb devre dışı kalır tekrar unc0ver ile jb yapmanız gerekli
Jb pasif halde iken rollectra çalışmaz.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt