Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

mumuli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
şimdiki sorun eski repo adresleri aynen geri geldi silmeye çalışıyorum silmiyor ne yapalım bilen bir şeyler yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bişey dicemde telefon şuanda açılmıyor nasıl tekrar JB yapıcam? Telefon sürekli respring ediyor kendini elmadan ileriye gitmiyor.
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar biri yardımcı olabilirmi gerçekten? Restore etmek son çare heralde ama o da olmuyor DFU moda alıyorum iTunes algılamıyor.
Mesaj düzenlendi:

Tamamdır arkadaşlar telefonu restore ettim ve iOS son sürümdeyim. Artık jailbreak 10 sene sonra gelir iOS 12.1.4'e :D
Kardeş 12.1.1 beta 3 e güncelle teli jailbreak var buna

BİR FİDAN BİN NESİL

slmrkl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben jailbreaktr reposundan kurdum carbridge uygulamasını. Sorunsuz bir şekilde kuruldu. Yarın araçta deneme yapar son durumu yazarım tekrar. Bu arada destekleriniz için tekrar teşekkürler. İyi forumlar herkese.
Memnun kalacaksınız.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese selamlar, uzun süredir foruma girmiyordum. Bu süre zarfında electra 1.3.2 ye kadar sürüm atlamış ve ben hala 1.0.4 sürümünü kullanıyorum. Merak ettiğim bu yeni sürüme geçmeli miyim ve eğer geçersem delectra yapmalımıyım. Uzun süredir jb ile uğraşmadığım için bir türlü emin olamadım. 7 kullanıyorum ve sürüm 11.0 şimdiden teşekkürler.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamunaleyküm
iphone 6 telefonumuza unc0ver beta JB yapmak istedik, uygulama yüklendi mavi JB yazısına tıkladık ordan bir şeyler indirdi restart dedi ve şuan sürekli reset atıyo... Ne çözüm önerirsiniz :(
Mesaj düzenlendi:

Konudakileri uyguladım fakat telefon kapandı sürekli elma logosu çıkıyor kapanıyor bunu tekrarlıyor telefon açılmıyor ne yapmam lazım? Respring etsemde değişen bişey yok.
bi çözüm bulabildiniz mi ? Şuan aynı sorunla karşı karşıyayız :-(

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Selamunaleyküm
iphone 6 telefonumuza unc0ver beta JB yapmak istedik, uygulama yüklendi mavi JB yazısına tıkladık ordan bir şeyler indirdi restart dedi ve şuan sürekli reset atıyo... Ne çözüm önerirsiniz :(
Mesaj düzenlendi:

bi çözüm bulabildiniz mi ? Şuan aynı sorunla karşı karşıyayız :-(
Güç ve Home tuşuna aynı anda 10 saniye basarak cihazın kapanmasını sağlayın. Ardından tekrar açmayı deneyin.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güç ve Home tuşuna aynı anda 10 saniye basarak cihazın kapanmasını sağlayın. Ardından tekrar açmayı deneyin.
yapıyorum fakat resetlemeye devam ediyor :(
hard reset başlamadan telefon yeniden reset çekiyo kendine

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
yapıyorum fakat resetlemeye devam ediyor :(
hard reset başlamadan telefon yeniden reset çekiyo kendine
o zaman yapabilecek bir şey kalmamış gibi. iOs 12.1.1 beta 3'e geçip yeni jailbreak'i bekleyebilirsiniz. Bir iki güne çıkacaktır.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
o zaman yapabilecek bir şey kalmamış gibi. iOs 12.1.1 beta 3'e geçip yeni jailbreak'i bekleyebilirsiniz. Bir iki güne çıkacaktır.
telefonu bi açabilsek sorunu göreceğiz de, açılmıyor... 11.4 sürümününde bekliyoruz aylardır, boşa mı gitti beklemek :(

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
telefonu bi açabilsek sorunu göreceğiz de, açılmıyor... 11.4 sürümününde bekliyoruz aylardır, boşa mı gitti beklemek :(
iOS 12 içinde jailbreak son aşamalarda. Bir iki güne çıkmasını bekliyoruz. İmzalar kapanmadan geçmenizi öneririm. Detaylı bilgilere forumda ulaşabilirsiniz

kayralone

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar şimdi de electra ya girmeye çalışınca geri atıyor. siriyi kapattım, uçak modunda yaptım olmadı. var mı tavsiyesi olan ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
arkadaşlar şimdi de electra ya girmeye çalışınca geri atıyor. siriyi kapattım, uçak modunda yaptım olmadı. var mı tavsiyesi olan ?
Haftalık imza süreniz dolmuştur. Electrayı yeniden kurun.

ersen1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaslar 11.4.1 de jailbreak yaptım ama aşagıdakı hatayı alıyorum dosya eksikliği için forumu araştırdım Filzajailed impactor ile kurdum fakat 11.4.1 de çalıştıramadım başka bir yolu varmıdır teşekkürler

iyi forumlar.

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
merhaba arkadaslar 11.4.1 de jailbreak yaptım ama aşagıdakı hatayı alıyorum dosya eksikliği için forumu araştırdım Filzajailed impactor ile kurdum fakat 11.4.1 de çalıştıramadım başka bir yolu varmıdır teşekkürler

iyi forumlar.
Sorun çözüldü mü?

ersen1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
malesef ustad ne jailbregi kaldirabiliyorum nede cydia eksik dosyasini atabiliyorum kitlendim kaldim jailbreak patladi sanki telden iphoneu sifirlayincada kalkmiyor nasil bir cozum yapabilirsiniz veya o dosyayi nasil cydiaya gostertebilirim simdiden tesskkurler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
malesef ustad ne jailbregi kaldirabiliyorum nede cydia eksik dosyasini atabiliyorum kitlendim kaldim jailbreak patladi sanki telden iphoneu sifirlayincada kalkmiyor nasil bir cozum yapabilirsiniz veya o dosyayi nasil cydiaya gostertebilirim simdiden tesskkurler
Uncover kurup uncover ayarlarından Restore rootFS kısmını aktifleştirip jailbreak yapın. Bu tüm tweaklerinizi silecek ve sorununuzu çözecektir.

ersen1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
silinsin ustad onemli degil yeniden tanimlarim yeterki cydia calissin cok tesekkurler ustad forumumuzda bu anlatildimi boyle sorunlari klavuzladigimiz sayfalarimiz varmi iyi forumlar

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.4.1 shsh kaydim var sizce 12.0.1’de geçmeli miyim? iOS 12 de A8 için jailbrek çikmicak gibi?Sürüm düşürmek için neler yapmam lazım? @yusuf.ozgul

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
jb yi anlatıldığı gibi hata almadan tek seferde yaptım ekrana Cydia Geldi ilk açtığımda tüm gelen güncellemeleri yaptım yeniden başlattım ama cydia ana ekrana attı tekrar elektra ile aynı işlemi yaptım tekrar cydia ya girdim bi güncelleme daha geldi sileo diye bi uygulama geldi lakin tekrar yeniden başlattım cydia gene ana ekrana atıyor şimdi ne yapmalıyım acaba

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
jb yi anlatıldığı gibi hata almadan tek seferde yaptım ekrana Cydia Geldi ilk açtığımda tüm gelen güncellemeleri yaptım yeniden başlattım ama cydia ana ekrana attı tekrar elektra ile aynı işlemi yaptım tekrar cydia ya girdim bi güncelleme daha geldi sileo diye bi uygulama geldi lakin tekrar yeniden başlattım cydia gene ana ekrana atıyor şimdi ne yapmalıyım acaba
Tekrar jb yapacaksın uncoveri açıp untethered jb dönemi bitti artık her rebootta jb yi aktifleştirmem gerek uyugulama ile

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayralone

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar merhaba yine ben. extender ile otomatik imzalama mevzusu 11.4.1 de mevcut değilmiş. ya da ben yapamadım. her hafta elle nasıl yapabilirim ? ya da var mı otomatik yapan başka bir tweak ?

batuhantolga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhabalar, uncover ile 1.5 ay önce jb yapmıştım ipade. Hiçbir sorun yoktu ama bugün baktım uncover atıyor, cydia atıyor ne yapmam lazım ? impactor ile tekrar denedim başaramadım. Ekteki gibi hatalar alıyorum. Yardım edebilir misiniz size zahmet ?

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt