Neler yeni

iOS 11.2.x ~ 11.3.1 Jailbreak Yayınlandı!

tolgacan25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
selam arkadaşlar...
ben telefonumu bilgisayarsız jailbreak yaptım. yanlız ilk defa tethered jailbreak kullanıyorum. bunların sertifikası falan varmış sanırım... bu sertifika süreside 7 günmüş...7 gün dolduktan sonra aynı kapatıp açtığımızdaki gibi telefonun içinde electra ya girip jailbreak mi yapmam lazım yoksa electra uygulamasıda mı 7 günün sonunda kullanılmaz hale geliyor onuda mı yeniden yüklememiz gerekiyor? bana açıklayabilir misiniz? bide extender tarzı uygulamalardan bahsediliyor... bu uygulamayı 11.3 jailbreak içinde kullanablir miyiz? yardımcı olur musunuz?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
selam arkadaşlar...
ben telefonumu bilgisayarsız jailbreak yaptım. yanlız ilk defa tethered jailbreak kullanıyorum. bunların sertifikası falan varmış sanırım... bu sertifika süreside 7 günmüş...7 gün dolduktan sonra aynı kapatıp açtığımızdaki gibi telefonun içinde electra ya girip jailbreak mi yapmam lazım yoksa electra uygulamasıda mı 7 günün sonunda kullanılmaz hale geliyor onuda mı yeniden yüklememiz mi gerekiyor? bana açıklayabilir misiniz? bide extender tarzı uygulamalardan bahsediliyor... bu uygulamayı 11.3 jailbreak içinde kullanablir miyiz? yardımcı olur musunuz?
Dostum ilk olarak eğer forumda bulunan ignition konusundan indirdiyesen 1 yıl süresi var sertifika'nın ve senin yapman gereken tek şey telefon kapandıktan sonra jailbreak'i aktif etmek :)

tolgacan25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostum ilk olarak eğer forumda bulunan ignition konusundan indirdiyesen 1 yıl süresi var sertifika'nın ve senin yapman gereken tek şey telefon kapandıktan sonra jailbreak'i aktif etmek :)
valla nerden indirdiğimi hiç hayırlamıyorum ki... sertifika süresini nerden öğrenebilirim? yedi günlük olanı indiriysem tekrar forumdaki ile yapma şansım var mı? birde bu şekilde kullansam 7 gün sona erdiğinde ne yapmam gerekiyor acaba? bilgilendirir misiniz?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
O zaman seni forumdaki multi_path jailbreak konumuza alalım . Ve dediğim gibi 7 gün olayı cydia impactor ile kendi Apple id'in ile yüklediğin uygulamaların sertifika süresidir. Yapman gereken eski electrayı sil konuyu takip ederek yenisini kur .

saykooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar telefon kendi kendine kapanip açılmış jb gitmis
Ne electra açılıyor ne cydia,ne yapmam lazim?

selims

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam Link içeriğini yenileyeyebilirmiyiz, çalışmıyor.

Harunn54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Jailbreak atmaya yardımcı olacak var mı 12.0sürümü icin ?

Fukoso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İp 7+ 11.2.1 untethret jailbreak mevcut mu? Okadar araştırdım kimse adam akıllı net bir açıklamalı paylaşım yapmamış..

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaslar jailbreakli 11.3.1 iphone 7+ cihazim serviste ekran degisti. Sonrasi jailbreak calimiyor. Guvenilir olmayan kurumsal yonetici uyarisi veriyor Profillerde uygulamayi dogrulama yapmiyor

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaslar jailbreakli 11.3.1 iphone 7+ cihazim serviste ekran degisti. Sonrasi jailbreak calimiyor. Guvenilir olmayan kurumsal yonetici uyarisi veriyor Profillerde uygulamayi dogrulama yapmiyor
Silip tekrar kurun, internet bağlantınızıda kontrol edin.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bir Jailbreak hikayesi..
Dün Iphone 6 bie cihaza b40 ile başarılı bir şekilde jb yaptıktan sonra herkesin malumu olduğu üzere harıl harıl tweak yüklemeye başladım. Ta ki bir saat öncesine kadar herşey olağan seyrindeydi. "HideDots11" tweakini yüklerken cihaz kendi kendine reboot etti. Ben de fırsat bu fırsattır deyip b40 aracını silerek arkadaşların daha stabil dedikleri b41 aracını yükledim. En az on kez denememe rağmen jb olmadı. Bir de bilgisayarsız deneyeyim diye b41 i de silip, kabloyu çıkardıktan sonra cihaz üzerinden deneyeyim bari dedim. O ara gelen bir mesaja bakarken yüklemiş olduğum tweakler ile yapmış olduğum tüz ayar ve özelleştirmelerin, en küçük detayına kadar yerli yerinde olduklarını farkettim. Cydia'ya girdim, başka tweakler indirdim, respring yaptım.. Sözün özü, cihaza uncover jb yükllü olmadığı halde untethered jb'li gibi kullanıyorum..
Bakalım ne kadar gidecek!
Sağlıcakla kalın..
adına bakınca "dalga" geçiyorsun sandım iyiymiş :)

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İphone 5s electra yüklü idi cihaz kapandı jb iptal oldu, electra açılmıyor. Bulunduğum yerde pc yok şu an, safariden electra yükleyebileceğim bir yer varmı? Safariden İgnition yükledim ancak açılmıyor, açılırken kapanıyor. Safariden electrayı yükleyebileceğim site bilen varmı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 5s electra yüklü idi cihaz kapandı jb iptal oldu, electra açılmıyor. Bulunduğum yerde pc yok şu an, safariden electra yükleyebileceğim bir yer varmı? Safariden İgnition yükledim ancak açılmıyor, açılırken kapanıyor. Safariden electrayı yükleyebileceğim site bilen varmı?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Teşekkürler verdiğiniz link de çalıştı, biz de biraz önce üstteki anlatım açıklamasında yer alan linkten tweakbox indirip ordan electra 1.3.2 11.4.1 yükledik. Reprovision içeriğinde 190 gün sertifika yazdı .

Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar cydia ipasına ihtiyacım var link vs varmıdır acaba? İos 11.1.3 için

Son düzenleme:

zaferbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selam. Henüz erken ama 12.4 için jailbreak bekleyişine geçtim. Forumdan bildirim gelir belki diye post açıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt