Neler yeni

iOS 11.2.x ~ 11.3.1 Jailbreak Yayınlandı!

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
YETER ARTIK 
Şu 11.2.6 için ne zaman çıkacak kafayı yiycem. Sal bizi elma downgrade yapalım!
Valla hocam bende senin durumundaydım çıldırmak üzereydim gitdim jailbreak yapılabilir sürüm bir iphone x aldım 11.2.5 versiyondaki 128 gb 6plus cihazımıda az önce 1650 tl ye satdım ve sıkıntım gitti tavsiyem imkanın varsa sende öyle yap yoksa bu jailbreak işi baya sürücek gibi bu defa bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hal0bex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone x hangi sürümle geliyor

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
iPhone x hangi sürümle geliyor
Şansına kaşmış ben kasımda satın alınmış buldum 11.1.1 versiyon yeni satıb alınmış bulursan ona da jailbreak yok

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şansına kaşmış ben kasımda satın alınmış buldum 11.1.1 versiyon yeni satıb alınmış bulursan ona da jailbreak yok

Turkcell falan sürüm bilgisini bilir mi İphone x için:) nereden yakalıycaz eski sürüm İphone x :)

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X

Turkcell falan sürüm bilgisini bilir mi İphone x için:) nereden yakalıycaz eski sürüm İphone x :)
Onlar bilmez kimsede bilemez ben şöyle yaptım bak yurt dışından yani amerikadan almış ama kullanmamış birini buldum letgodan fatora tarihine baktım kasım o tarihte 11.1.2 yeni çıkmış e ben de satın aldım yani biraz şans işi biraz da hangi versiyon hangi tarihte yayınlanmış ipsw.me adresinden bakabilirsin gerisi şansına kalmış çok telefon satan avm vb yerlerden alırsan eski sürüm çıkma şansı oldukça az daha az cihaz satan bir yerden alırsan eski stok yakalama şansın daha yüksek ama dediğin gibi tamamen şans işi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Onlar bilmez kimsede bilemez ben şöyle yaptım bak yurt dışından yani amerikadan almış ama kullanmamış birini buldum letgodan fatora tarihine baktım kasım o tarihte 11.1.2 yeni çıkmış e ben de satın aldım yani biraz şans işi biraz da hangi versiyon hangi tarihte yayınlanmış ipsw.me adresinden bakabilirsin gerisi şansına kalmış çok telefon satan avm vb yerlerden alırsan eski sürüm çıkma şansı oldukça az daha az cihaz satan bir yerden alırsan eski stok yakalama şansın daha yüksek ama dediğin gibi tamamen şans işi

Tam olarak 2017 kasım ve hangi dönemlerde eski sürümler çıktı ?

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X

Tam olarak 2017 kasım ve hangi dönemlerde eski sürümler çıktı ?
Adres veriyorum bak gir bak ordan

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Her Cihaz kutunun arkasında "Seri Numarası" vardır..

Bu linkten

Seri numarayı verin ve sitesinden sürümleri karşılaştırabiliriz.

Aşağıda çıkış --Ayını--haftasını ve Yılını görebilirsiniz.

Örnek:

JailbreakTR
Evet doğru sonuç veriyor denedim şimdi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@nurettinkarasalih ben 10.3.1 ıphone 7 kullanıcısıyım be napim ben 1 sene oldu be
1.Şimdi güncelle desem 11.3 var bu sürüme ne zaman JB çıkar kimse bilmez.

2.(misal) Cihazı Satarsan eğer eline JB'li bir sürüm geçermi yine kimse bilmez

3. Şu anda olduğun Sürümde halen ve halen JB için çalışmalar var ve Sana Tavsiyem bu sürümde kal.

JailbreakTR

Son düzenleme:

MustafaYilmaz

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
1.Şimdi güncelle desem 11.3 var bu sürüme ne zaman JB çıkar kimse bilmez.

2.(misal) Cihazı Satarsan eğer eline JB'li bir sürüm geçermi yine kimse bilmez

3. Şu anda olduğun Sürümde halen ve halen JB için çalışmalar var ve Sana Tavsiyem bu sürümde kal.

JailbreakTR
Bir umut hala beklemedeyim inşallah çıkar

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
YETER ARTIK 
Şu 11.2.6 için ne zaman çıkacak kafayı yiycem. Sal bizi elma downgrade yapalım!
Valla hocam bende senin durumundaydım çıldırmak üzereydim gitdim jailbreak yapılabilir sürüm bir iphone x aldım 11.2.5 versiyondaki 128 gb 6plus cihazımıda az önce 1650 tl ye satdım ve sıkıntım gitti tavsiyem imkanın varsa sende öyle yap yoksa bu jailbreak işi baya sürücek gibi bu defa bence

Çok aza gitmiş telefon ben 1900 düşünüyordum da satılmıyor mu ?

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
@blue1910
Hocam 6+artık eski bir model ve letgoda baya ucuza satanlar var benim cihaz sıfır kadar temiz olmasına rağmen 15 günde zor satıldı o fiyata
Telefoncular takasa bile 1200 e ancak saydılar yani satmak istiyorsan uygun fiyat yazmalısın hatta alan kişi 1650 tl ye bile pazarlık etmek istedi daha aşşağısına asla vermem diyince aldı mecburen

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@blue1910
Hocam 6+artık eski bir model ve letgoda baya ucuza satanlar var benim cihaz sıfır kadar temiz olmasına rağmen 15 günde zor satıldı o fiyata
Telefoncular takasa bile 1200 e ancak saydılar yani satmak istiyorsan uygun fiyat yazmalısın hatta alan kişi 1650 tl ye bile pazarlık etmek istedi daha aşşağısına asla vermem diyince aldı mecburen

Adamlar yazmış 1200-1300 onlar yüzünden bu kadar düşüğe gidiyor. Dolar aldı başını gitti sıfır telefonların fiyatı nasıl yükseliyorsa aslında ikinci elinde fiyatının yükselmesi lazım. Eski telefon evet hocam ama 128gb olmasından dolayı ben yüksek yazdım ama bende düşürüyüm o zaman biraz daha teşekkürler.

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
@blue1910

Adamlar yazmış 1200-1300 onlar yüzünden bu kadar düşüğe gidiyor. Dolar aldı başını gitti sıfır telefonların fiyatı nasıl yükseliyorsa aslında ikinci elinde fiyatının yükselmesi lazım. Eski telefon evet hocam ama 128gb olmasından dolayı ben yüksek yazdım ama bende düşürüyüm o zaman biraz daha teşekkürler.

Valla ben 1750 yazmıştım satılmadı sonra 1650 düşürdüm satdım inşallah sende istediğin fiyata satarsın rrica ederim hayırlı geceler

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@blue1910

Valla ben 1750 yazmıştım satılmadı sonra 1650 düşürdüm satdım inşallah sende istediğin fiyata satarsın rrica ederim hayırlı geceler

Teşekkür ederim hayırlı geceler.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone x aldım 2017 üretimiydi ama şansıma 11.2.1 çıktı...Güncelleyim mi yoksa bu sürümde beklemek iyimidir?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İnşallah erken çıkar jailbreak de delirmezsin buralarda jailbreaksizlik çok zor bir durum jailbreakli kullanmaya alışan için

11.2.1 çıktı endişeliyim aslında 11.2.5/6 olaydı bari onlara çıkıp benim sürüme çıkmazsa çok üzülürüm.Güncelleme güncellememe arasında kaldım resmen

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
İnşallah erken çıkar jailbreak de delirmezsin buralarda jailbreaksizlik çok zor bir durum jailbreakli kullanmaya alışan için

11.2.1 çıktı endişeliyim aslında 11.2.5/6 olaydı bari onlara çıkıp benim sürüme çıkmazsa çok üzülürüm.Güncelleme güncellememe arasında kaldım resmen
11.2.5 ve 11.2.6 çıkarsa 11.2.1 e de çıkar meraklanma bence ama geç çıkabilir bu sefer jailbreak o ihtimal kötü işte

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.2.5 ve 11.2.6 çıkarsa 11.2.1 e de çıkar meraklanma bence ama geç çıkabilir bu sefer jailbreak o ihtimal kötü işte

Geç çıkma olayı nedir ? Ortalıktaki söylentiler ne yönde elle tutulur birşey var mı ?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
2017 kasım sanırım bakmıştık siteden 11.1.2 çıkması gerekliydi ama çıkmadı :)

Tips
Tips
Üst Alt