Neler yeni

Electra ~ iOS 11.2 - 11.3.1 Jailbreak

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yeri burası bilmiyorum. Cydia ya girdiğimde tweak harici bileşenlerin güncellemeleri var 9 tane sanırım. Daha önce jb kaybettiğim için soruyorum. Güncellemelimiyim. İX 11.2.2 Electra
Şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk görülmedi. Yapabilirsiniz.

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
teşekkür ederim efsane6 . ios 11.2 için shsh kaydı yapma imkanım var mı ? Daha sonra güncelleme yapmadan restore edeceğim bir yol var mı @efsane6 alıntılayamadım sanırım :)

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İphone 6plus 16 gb . Sanırım sistem dosyaları ve önbelleğin şişmesinden kaynaklı sistem boyutum 13 gb oldu ve telefonum kullanılamaz hale geldi. Jailbreak yükleyip icleaner ile temizlemek istiyorum yapılabilir mi ? sürümüm tam olarak 11.2 (15c114) yazıyor yanında da @efsane6

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İphone 6plus 16 gb . Sanırım sistem dosyaları ve önbelleğin şişmesinden kaynaklı sistem boyutum 13 gb oldu ve telefonum kullanılamaz hale geldi. Jailbreak yükleyip icleaner ile temizlemek istiyorum yapılabilir mi ? sürümüm tam olarak 11.2 (15c114) yazıyor yanında da @efsane6
16GB’lık cihazlarda normaldir, fazlada indiremezsin belki 1GB daha inebilir(12GB)

SHSH kayıtların varmı 11.3.1 ve üst sürümlerin?

JailbreakTR

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Shsh kayıtlarım yok maalesef . 16 GB ama telefonda yüklü uygulama yok denecek kadar az ve icloud saklama alanımı yükseltip fotoğraflarımı ve videolarımı oraya attım . Yine de normal mi ? @efsane6

efsane

Administrator
Cihaz
Shsh kayıtlarım yok maalesef . 16 GB ama telefonda yüklü uygulama yok denecek kadar az ve icloud saklama alanımı yükseltip fotoğraflarımı ve videolarımı oraya attım . Yine de normal mi ? @efsane6
Sıfır bir kurulum yap , İcloud ile etkinleştirme cihazı.. İcloud’u sonradan cihaza bağla..

İcloud yokken aradaki farkı görebilirsin

JailbreakTR

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6 anladım telefonu değiştirme vakti gelmiş anlaşılan teşekkür ederim yardımlarınız için çok yardımcı oldunuz :)
Mesaj düzenlendi:

@efsane6
Jailbreak yaparken sitedeki tüm adımları uyguladım ama problem yaşıyorum.
iOS 11.2 - 11.3.1 Jailbreak | Electra burdaki ipayı
Cydia Impactor Nedir? Nasıl Kullanılır buradaki impactorle kurmaya çalışıyorum ama kullanıcı adından sonra uygulamaya özgü şifreyi girdiğimde
file:http-wincpp:ine 192 what problem with ssl ca cert(path access rights?) şeklinde bir hata alıyorum problem ne olabilir

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
@Yigidoo

1.soru :

2.soru için : cydia impactor penceresini aç ve
-impactor- sekmesinden -Insecure SSL- kısmındaki tik işaretini kaldır...

JailbreakTR

bylenis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba,
konuyu hortlatıyorum fakat benim için önemli. ios sürümü 11.3 olan bir iphone var, buna uncover jailbreak yükleyebilirmiyim?

slymn83

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar merhaba;
reprovision bildiğiniz gibi birkaçgündür imzalama yapmıyordu. bugün tel kapandı ve JB gitti.
tekrar Impactor üzerinden electrayı yüklemek istediğimde resimdeki gibi hata alıyorum
revoke certificates ve deleted yaptım ama yine aynı hatayı veriyor maalesef
bilgisi olan yardımcı olabilirim acaba?

11.3 sürüm
electra JB kullanıyordum

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba;
reprovision bildiğiniz gibi birkaçgündür imzalama yapmıyordu. bugün tel kapandı ve JB gitti.
tekrar Impactor üzerinden electrayı yüklemek istediğimde resimdeki gibi hata alıyorum
revoke certificates ve deleted yaptım ama yine aynı hatayı veriyor maalesef
bilgisi olan yardımcı olabilirim acaba?

11.3 sürüm
electra JB kullanıyordum
Cydia impactor güncellenmesi gerekli.
Geçici olarak linkden yükleme yapabilirsiniz.

ECoskun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
prnt.png
söyle bir hata alıyorum çıldırıcam iphone 6 plus 11.2.5

ECoskun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia impactor artık çalışmıyor... 3UTools ile deneyin... forumda araştırma yapın biraz...
merhabalar konular ile çok ilgisizim kusura bakmayın cihaza ngxplay uygulaması yüklemem gerekli tek yolu jailbreakmıs daha once hıc yapmadım acaba yardımcı olabılırmısınız bana

efsane

Administrator
Cihaz
merhabalar konular ile çok ilgisizim kusura bakmayın cihaza ngxplay uygulaması yüklemem gerekli tek yolu jailbreakmıs daha once hıc yapmadım acaba yardımcı olabılırmısınız bana
Forum içinde aradığın her şey var... forumda arama motorunu kullanırsan...

ECoskun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Forum içinde aradığın her şey var... forumda arama motorunu kullanırsan...
Apple sunucusunun ayarlanması nedeniyle jailbreak özelliği geçici olarak kullanılamıyor

soyle bır hata aldım bu duzelıcek bırsey mı

Moderatör tarafından düzenlendi:

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appcake patlamış 3utools çalışmıyor tweakbox da olmuyor. Electra yükleyebileceğim yer var mı?

Tips
Tips
Üst Alt