Neler yeni

Electra ~ iOS 11.2 - 11.3.1 Jailbreak

shain56

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar telefonum 11.4 beta 3 jailbreak yaptım çalışıyor ama ekrana sürekli olan yeni bir ios güncellemesi var yazısı gelip duruyor.Bunun bir çözümü var mı ?
Bir sorunum da şu cydia'yı nasıl tamamen kaldırabiliriz ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Iphone 7 10.2.1 deyim 11.3'e geçemem artık değil mi? ipsw.me'de bu sürümler kırmızı, yani JB'i kaçırdık mı?
Shsh kaydınız varsa anca yapabilirsiniz.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar telefonum 11.4 beta 3 jailbreak yaptım çalışıyor ama ekrana sürekli olan yeni bir ios güncellemesi var yazısı gelip duruyor.Bunun bir çözümü var mı ?
Nobetaexpire olması lazım tweakın adı.

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Benim merak ettiğim bir kaç şey var.

1) VFS & MPTCP arasında ki fark nedir?
2) Ben electrayı bilgisayarsız safari üzerinden vermiş olduğunuz konu linkinden MPTCP versiyonunu kurdum. Sertifika süresi 1 yıl olarak görünüyor. Yine extender kullanmam gerekiyor mu?
3) yüklediğim bir tweak yüzünden telefon daha önce karşılaşmadığım değişik bir hata verdi. Daha önce safe moda alıyordu. Electra da safe mode yok mu?
Son olarak ; bilgisayarlı kurulum mu yoksa telefon üzerinden kurulum mu önerirsiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Benim merak ettiğim bir kaç şey var.

1) VFS & MPTCP arasında ki fark nedir?
2) Ben electrayı bilgisayarsız safari üzerinden vermiş olduğunuz konu linkinden MPTCP versiyonunu kurdum. Sertifika süresi 1 yıl olarak görünüyor. Yine extender kullanmam gerekiyor mu?
3) yüklediğim bir tweak yüzünden telefon daha önce karşılaşmadığım değişik bir hata verdi. Daha önce safe moda alıyordu. Electra da safe mode yok mu?
Son olarak ; bilgisayarlı kurulum mu yoksa telefon üzerinden kurulum mu önerirsiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
1) farklı exploitler. MP olan geliştirici hesabı istiyor. Diğeri öyle değil.
2) bizim konudan yaptıysanız sorun yok extender kullanmayabilirsiniz. Başka uygulama imzalamak için kullanılabilir.
3) bazı hatalar safemod’a düşürür bazıları direk elmaya düşürür. Uyumlu tweak yüklemeye gayret edinz

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu repoyu silemiyorum nasil silebilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
O repo cydia’nın kendisinde var sanırım. Cydia yüklenirken bazen uzun sürüyor sebebine baktım bahsettiğiniz reponun üzerinde yükleme simgesi dönüp duruyor, silmek istedim fakat bu mümkün değil silinmiyor. Bunu herkes yaşıyordur zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar telefonu kapatıp açmıştım jailbreaki tekrar etkinleştirmek gerekiyo tabiki. Ama etkinleştiremiyorum. Tweaks işaretli iken jailbreak tuşuna bastığımda telefon restart atıyor ve olmuyor. Ama tweaks i işaretlemeden jailbreak tuşuna dokunduğumda openssh enjoy yazıyor ve cydia'ya giriyor ama tweakler gözükmüyor. Tweakleri nasıl etkinleştirebilirim ?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ByeBetAlert :bu tweak kur hocam daha gibi güncelleme uyarısı gelmez
80E4818D-1ACE-4B44-AC5D-4CCD0D34E59A.png0637E271-CDC7-48F9-8873-98DF349C5BDB.png

Son düzenleme:

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar sadece Cydia'yı açabiliyorum. Hiçbir tweaki etkinleştiremiyorum. Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi enable jailbreak yazıyor. Tıkladığımda already jailbroken oluyor ama tweakleri kullanamıyorum.

Ekli dosyalar

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar sadece Cydia'yı açabiliyorum. Hiçbir tweaki etkinleştiremiyorum. Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi enable jailbreak yazıyor. Tıkladığımda already jailbroken oluyor ama tweakleri kullanamıyorum.
Telefon kapat aç yeniden dene

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar telefonu kapatıp açmıştım jailbreaki tekrar etkinleştirmek gerekiyo tabiki. Ama etkinleştiremiyorum. Tweaks işaretli iken jailbreak tuşuna bastığımda telefon restart atıyor ve olmuyor. Ama tweaks i işaretlemeden jailbreak tuşuna dokunduğumda openssh enjoy yazıyor ve cydia'ya giriyor ama tweakler gözükmüyor. Tweakleri nasıl etkinleştirebilirim ?
iCleaner var mı?

OkkoOkan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar unterheret jb mi stabil mi ona göre yüklüycez

SpYFuRkY

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kaç defa denedim yapamadım, Tweakbox dan electra yı kurdum, işlemeleri yapmaya başladı (please wait 1/2/3) şu anda electrayı açıyorum " Already Jailbroken " yazıyor,
cydia yine yüklenmedi.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kaç defa denedim yapamadım, Tweakbox dan electra yı kurdum, işlemeleri yapmaya başladı (please wait 1/2/3) şu anda electrayı açıyorum " Already Jailbroken " yazıyor,
cydia yine yüklenmedi.
Restart atıp tekrar deneyin

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlk defa Jeilbreak yapacağım. Şuan Cydia Impactor indiriyorum. Allah sonumuzu hayır etsin :)

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uyarıları dikkatli okursanız hiç sıkıntı yaşamazsınız.
Kesinlikle katılıyorum ben ilk balıklama daldım olmadı daha sonra temiz bi restore ettim adım adım yaptım sorunsuz kullanıyorum şuan

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

saykooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bu Ext3nder Installer tam olarak ne işe yarıyor,herkesin yüklemesimi gerekiyor,forumda konusu var ama anlamış değilim

saykooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Normalde kurduğun Electra ipa sı 1 hafta çalışır. 1 haftadan sonra tıklarsın açılmaz. Cihazın kapanmadığı sürece bu uygulamaya ihtiyacın olmaz ama olduda kapandı yeniden jailbreak kapman gerek uygulamayı Cydia impactor ile yeniden tele atmam gerekir. Ex3nder seni bu dertten kurtarır telefon üzerinden apple id in ile haftada bir imzalar bu sayede Electra uygulaması sürekli çalışabilir durumda olur. Kurmanı tavsiye ederim.

Umarım anlatabilmişimdir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler,şimdi anladim olayı,peki çok sarj yermi bu olay.yada uygulama ile biz elle imzalayabiliyor muyuz?

Tips
Tips
Üst Alt