Neler yeni

Çözüldü İOS 10 a geri dönmek istiyorum. Yardım

urii89

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar İOS 11 den hiç memnun değilim. İOS 11.3 kullanıyorum. İOS 10'a geri dönmek istiyorum. İPhone'den soldum İOS 11 sayesinde lütfen yardım.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar İOS 11 den hiç memnun değilim. İOS 11.3 kullanıyorum. İOS 10'a geri dönmek istiyorum. İPhone'den soldum İOS 11 sayesinde lütfen yardım.
Cihazı satabilirsin tek çözüm. Onun dışında kesinlikle sürüm düşüremezsin

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki hangi İOS 11 sürümüne çevirsem 10'a dönebilrim ve nasıl dönebillirim ?
11.3 için 11.1.2 de olduğu gibi bir çaık bulunursa ve onun için dönüş programları (nonceset gibi) yapılırsa ancak o zamn yapabilrsin. şu anda hiç bir şekilde yapamazsın

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
11.3 için 11.1.2 de olduğu gibi bir çaık bulunursa ve onun için dönüş programları (nonceset gibi) yapılırsa ancak o zamn yapabilrsin. şu anda hiç bir şekilde yapamazsın
hocam ios 11.3'den ios 11.1.2'e geçiş mevcut mu yada bir yolu var mı?

Emrullah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba. Bende aynı dertten muzdarip durumdayım. Elimde 10.3.3 sürümü için daha önce indirdiğim dosya mevcut. Yüklersem sorun yaşar mıyım ? Cihazım iPhone 5s a1457.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba. Bende aynı dertten muzdarip durumdayım. Elimde 10.3.3 sürümü için daha önce indirdiğim dosya mevcut. Yüklersem sorun yaşar mıyım ? Cihazım iPhone 5s a1457.
Tüm iPhone ile uğraşan yazılımcılar bunu akıl edemedi nonceset shsh downgrade gibi konularla boş yere uğraştılar siz bir dahisiniz

Emrullah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tüm iPhone ile uğraşan yazılımcılar bunu akıl edemedi nonceset shsh downgrade gibi konularla boş yere uğraştılar siz bir dahisiniz
Bilmediğim bir konu hakkında sorduğum soruya hem 3 ay sonra hemde gereksiz, boş ve ukala bir cevap verdiğin için teşekkür ederim.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bilmediğim bir konu hakkında sorduğum soruya hem 3 ay sonra hemde gereksiz, boş ve ukala bir cevap verdiğin için teşekkür ederim.
Bilmediğiniz konuyu downgrade bölümünden çok çok rahat öğrenebilirsiniz.
Eğer emin olsaydınız zaten bu soruyu sormazdınız.
Sizde olmayacağını bile bile sordunuz.
Ayriyeten sizde 4 aylık konuyu hortlatmışsınız , ben sadece 2 buçuk ay kadar bir süre sonra hortlatmışım ?

Tips
Tips
Üst Alt