Neler yeni

Çözüldü İOS 10.3.3 Sistem Dosyalarına Erişme

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Herkese Merhabalar Benım Bi Sorunum Var Çözemedim Yardımlarınıza başvurmak istedim
Cıhazımın icloud mail hesabımı unuttum apple destek istedim fatura istediler bi türlü bilgilerimi alamadım futuramıda bulamadım
ben cihazımın sistem dosyalarına erişmek istiyorum bu konuda yardımlarınızı rica ederim
1.jpg
burada bazı bilgilerini sildim imei vs.
2.jpg
/var yok
NOT : linux sistemlerde acılabiliyorsa linux sistem kurup öylede denyecegim
3utools ile restore ettim jailbraak no yazıyor ama halen sistem dosyalarına erişemiyorum
sistem dosyarına erişmem için gerekli bilgilerine minnettarım saygılarımla.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
yapmak istediğiniz işlem tam olarak nedir? sadece icloud bilgilerine mi ulaşmak istiyorsunuz? yoksa cihaz içindeki bilgilere mi?

Cihazda şifre var mı? varsa ekran kilidini açabiliyor musunuz?

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
cihazı sıfırladım hocam mail adresini unuttugumuzdan "yegenime vermiştim telefonu kendi icloud hesabını girmişve unutmus sadece şifresi var" sistem dosyalarına erişmek istiyorum ordan mail hesabımı cıkartacagım biraz karısık olacak ama sistem dosyalarına ulaşabilirsem sorunu çözmeye çalısacagım

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
cihaz ip5 anladığım kadarıyla. Jailbreak yapıp AFC2add yükleyerek sistem dosyalarına pc de ulaşabilirsin.

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
iphone 5 hocam gerekli konunun linkini buradan atarmısınız benım gibi sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olmus oluruz sorunu çözersem bu gibi duruma düşen kişilerede yardımcı olmus oluruz.

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
yalnız mail adresi olmadıgından cydia impaktor aktarma yapamıyorum bu sorunu nasıl aşacagız

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
farklı bir mail ile apple id oluşturup onu cydia impactor le kullanabilirsiniz. Cydia impactor a girilecek olan mail cihazdaki icloud mail adresi ile aynı olması gerekmiyor

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Filza ile telefondan eriş, file conduit 2 yukle

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Çok ilginç E-mail bilmiyorsun ama şifreyi biliyorsun!

Icloud sayfasından AppleID mailimi unuttum yaz ve adımları takip et.

JailbreakTR

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Yegenım Unutmus Maili Yukarıda Belirtmiştim Şifreyi Biliyoruz Sadece O Yüzden Yukarıda Acıklamasını yapmıstır Efsane Hocam

efsane

Administrator
Cihaz
Yegenım Unutmus Maili Yukarıda Belirtmiştim Şifreyi Biliyoruz Sadece O Yüzden Yukarıda Acıklamasını yapmıstır Efsane Hocam
Sistem dosyalarına erişim sağladınmı ?

JailbreakTR

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
yok hocam hiçbir şekilde ulşamadım rom editliyip icloud bypass edicem 3utools ile romu yüklemeyi denicem
Mesaj düzenlendi:

cydia impakt hata veriyor forumda denılen hatayı gideriyorum tekrar hata veriyor cydia sorununu çözemedim tek bi şans rom kaldı su an onla ugrasıyorum bi sonuca varırsak bildiririm

efsane

Administrator
Cihaz
yok hocam hiçbir şekilde ulşamadım rom editliyip icloud bypass edicem 3utools ile romu yüklemeyi denicem
Mesaj düzenlendi:

cydia impakt hata veriyor forumda denılen hatayı gideriyorum tekrar hata veriyor cydia sorununu çözemedim tek bi şans rom kaldı su an onla ugrasıyorum bi sonuca varırsak bildiririm
Ne hatası veriyor Cydia impactor?
Jailbreak yapman lazım ve bir Dosyanın içine bakman lazım.. hangi dosya olduğunu Jailbreak yaptıktan Sonra söylerim

JailbreakTR

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
3.jpg
hatalar bunlar hocam

Ekli dosyalar

• 247.8 KB Görüntüleme: 14

XWEB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
4 NOLU RESIMDEKİ HATA GELİYO

banemax24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ne hatası veriyor Cydia impactor?
Jailbreak yapman lazım ve bir Dosyanın içine bakman lazım.. hangi dosya olduğunu Jailbreak yaptıktan Sonra söylerim

JailbreakTR
efsane bana o dosyanın ismini verirmisin erişim sagladım şimdide aramakla uğraşmıyım usta sana zahmet gözümsün

banemax24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yapmak istediğiniz işlem tam olarak nedir? sadece icloud bilgilerine mi ulaşmak istiyorsunuz? yoksa cihaz içindeki bilgilere mi?

Cihazda şifre var mı? varsa ekran kilidini açabiliyor musunuz?
sanah zahmet o dosyanın ismini verirmisin bana usta
Mesaj düzenlendi:

sanah zahmet o dosyanın ismini verirmisin bana usta
icloud bilgileri ustam dosyası

Tips
Tips
Üst Alt