Neler yeni

iOS 10.3.3 Meridian Cydia Eraser Hatası

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba herkese, Air 2 cihazıma double helixte yaşadığım yeniden başlama sorunu sebebiyle cydia eraser kullanarak sıfırladım, daha sonra meridian ile tekrar jailbreak yaptım. Ancak problemler daha fazla olduğundan dolayı yeniden eraser ile sıfırlamaya çalıştım ancak eraser.cpp1263 hatası aldım.

Acaba nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Cihaz
iPad Air 2 Wi-Fi
Sürüm
10.3.3

Ekli dosyalar

Aogerik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar jb yi kaldırdım ama jb uygulamaları kaldo silemiyorum onları formatta attım onları nasıl silebilirim

kamuriks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yüklü ancak hata veriyor. Kod yazılamıyor.
hocam sanırım terminal problemini bu çözüyor; twitter.com/iBSparkes/status/1027726505286152192 ( az önce kaydolduğum için link atamıyormuşum) system-cmds yi yeniden kurduğumda çalıştı bende fakat 1263 problemini ben de çözemedim. araştırıyorum.

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben çözdüm hocam anlatayım terminali açtığınızı varsayarak söylüyorum, açamadınızsa onun yöntemini de anlatırım.

Terminale şu kodu girin " mkdir /var/stash " (tırnak işaretleri dahil değil) daha sonra tekrar eraserı deneyin. Bende işe yaradı bu kod, yaramazsa çözmeye çalışalım beraber.

kamuriks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
onu yazdığımda cannot create directory, permission denied dedi. ve ilk defa dün jailbreak yaptığım için, gerizekalıya anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim. "su" falan yazmam gerekiyor sanırım ama tam bilemedim.

edit: çözdüm sonunda ben de. yine de teşekkürler. siz doublehelix mi yükleyeceksiniz?

Son düzenleme:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
onu yazdığımda cannot create directory, permission denied dedi. ve ilk defa dün jailbreak yaptığım için, gerizekalıya anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim. "su" falan yazmam gerekiyor sanırım ama tam bilemedim.

edit: çözdüm sonunda ben de. yine de teşekkürler. siz doublehelix mi yükleyeceksiniz?
hocam bendede 1263 hatası var nasıl çözdünüz?

Tips
Tips
Üst Alt