Neler yeni

iOS 10.3.3 Final Yayınlandı

murat

JTR
Administrator
Katılım
28 Tem 2017
Mesaj
2,104
Cihaz
iPhone 12 Pro

Apple bir süredir geliştirici ve halka açık beta sürümü yayında olan i0S 10.3.3 güncellemesinin final sürümünü indirmeye sundu.


Sorun gidermelerini içeren ve iPhone’ların/iPad’lerin güvenliklerini artıran güncelleme 12,9 inçlik iPad Pro’ya üç yeni duvar kağıdı getiriyor.
Broadcam Wi-Fi yongalarını etkikeyen ciddi bir güvenlik açığını da kapatan güncelleme küçük geliştirmelere ve hata düzeltmelerine odaklanıyor.

iOS 10.3.3 güncellemesini Genel>Ayarlar>Yazılım güncellemesi sekmesi üzerinden indirebilirsiniz.
Apple, iOS 10.3.3 güncellemesi haricinde macOS 10.12.6 ve tvOS 10.2.2 güncellemelerini de yayınlamış durumda. Bu güncellemelerin ufak hata düzeltmelerini içerdiğini belirtmekte yarar var.
Apple bir taraftan iOS 10.3’ün yeni güncellemelerini bir taraftan da yeni işletim sistemi iOS 11 üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Şu anda hem geliştiriciler için hem de halka açık betası yayınlanan işletim sisteminin yeni güncellemesi kısa bir süre önce yayınlanmıştı. Geliştiriciler tarafından indirilebilen iOS 11’in üçüncü betası, bazı hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerini içermişti. iOS 11’in final sürümünü eylülde iPhone 8 ile birlikte indirmeye sunulması bekleniyor.

bu adresten imzası açık olan sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz.
 
Tips
Tips
Üst Alt