Neler yeni

Çözüldü iOS 10.3.3 Dark Mode Hk.

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba,

iOS 10.3.3 sürümü için EK'teki kısımları (ayarlar menüsü) siyah (dark) yapabileceğim bir tema ya da tweak var mıdır? Ücretli ya da ücretsiz olması fark etmez. Ben birkaç tema indirdim fakat sadece iconları ve ana sayfayı dark yapabildim.

Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar herkese.IMG_0007.PNG

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
NoctisX, hem ücretsiz hem de bulunduğun sürüm için en iyi karanlık mod tweaki. iOS ile gelen tüm uygulamaları kapsıyor. Beğenmezsen Eclipse 4 de alternatif olarak mevcut o da ücretsiz ikisini de dene hangisi iyiyse onu kullan.

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
NoctisX, hem ücretsiz hem de bulunduğun sürüm için en iyi karanlık mod tweaki. iOS ile gelen tüm uygulamaları kapsıyor. Beğenmezsen Eclipse 4 de alternatif olarak mevcut o da ücretsiz ikisini de dene hangisi iyiyse onu kullan.
Selamlar.

Tam olarak aradığım NoctisX idi. Çok teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Sranzx_13

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
repo adresi verebilirmisiniz bendeki repolarda bulunan noctis uygulama içi yapmıyor

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
repo adresi verebilirmisiniz bendeki repolarda bulunan noctis uygulama içi yapmıyor
Selamlar. Ben telefonu elden çıkardığım için repo konusunda yardımcı olamıyorum size maalesef. Benim yüklediğim NoctisX seçilen uygulamaları da dark mod a alıyordu fakat yükledikten sonra manuel olarak istenen uygulamaları seçmeniz gerekiyor.

Tips
Tips
Üst Alt