Neler yeni

IOS 10.2.1 DoubleH3lix Cydia'nın Hata Vermesi

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhabalar.
Dün akşam IOS 10.2.1 yüklü cihazıma DoubleH3lix Jailbreak yaptım . Herşey çok güzel ilerlerken şuan bu problemle karşılaştım .
IMG_4884.PNG
Cydia'ya Geri Dön tuşuna bastığım an cihazımda yüklü olan tweakler gözükmüyor ve yenileye basınca aynı hatayı alıyorum . Bunu düzeltmemin bir yolu var mı ? Teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

Telefona Restart yapıp DoubleH3lix uygulamasını açıp yeniden aktif etmeme rağmen ve hafızamda 1 gb yer olmasına rağmen problemi almaktayım . Bu arada jailbreak işlemini forumdan bir arkadaşın verdiği linke bilgisiyar üzerinden değil telefon üzerinden yaptım . Onun yüzümden Jailbreak'i silip yeniden kurmak biraz zahmetli olabilir benim için . Başka yolu var mı ?

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Cihazınızın kendisinde değil sisteminde ne kadar yer kaldığı önemli. Verdiği hataya göre sisteminizde dosya yazılacak yer kalmamış. Büyük tweak'leri veya temaları silmeniz gerekiyor ki yeni tweak'lere yer açılsın

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cihazınızın kendisinde değil sisteminde ne kadar yer kaldığı önemli. Verdiği hataya göre sisteminizde dosya yazılacak yer kalmamış. Büyük tweak'leri veya temaları silmeniz gerekiyor ki yeni tweak'lere yer açılsın
İyide ben Jailbreak yapalı 1 gün olmadı . Yüklediğim Tweakler Cylinder , Zeppelin v.s gibi küçük tweakler . Nasıl böyle bir problem alabiliyorum anlamıyorum .
Cydia hafızasını arttırma gibi bir seçeneğim var mı ? Ciddi anlamda indirdiğim Tweakler çok küçük boyutlarda .

dobisco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia cleaner yükleyebiliyorsan yükle telefonu sıfırla tekrar jb yap daha sonra stashing tweakini kur..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia cleaner yükleyebiliyorsan yükle telefonu sıfırla tekrar jb yap daha sonra stashing tweakini kur..

İşte o biraz problem :/ Telefonda 20.000'e yakın fotoğrafım var ve yedeklediğim bilgisayar şuanda sıkıntılı . Harddiskini kurtarmaya çalışıyoruz . Birşeyler deniyorum halledersem bilgilendireceğim . Teşekkürler herkese :Dd
Mesaj düzenlendi:

Zeppelin ve Cylinder gibi bazı Tweakleri sildikten sonra Stashing yükleyebildim . Hata almadım. Sanırım problemim düzeldi . Teşekkürler herkese . İyi forumlar ...

Son düzenleme:

dobisco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Stashing tweakini başka repodan kurmayı denermisin

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Stashing tweakini başka repodan kurmayı denermisin

Zeppelin ve Cylinder gibi bazı Tweakleri sildikten sonra forum reposu üzerinden Stashing yükleyebildim . Hata almadım. Sanırım problemim düzeldi . Teşekkürler herkese . İyi forumlar ...

Tips
Tips
Üst Alt