Neler yeni

İnternet Avcılar

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar aranızda vodafone olan ve internet avcıları adlı programı kullanan kim var bilmiyorum ben şimdi bit topladım ve 300 bite hediye 1 saat 1 GB internet aldım bu ücretli mi yoksa bedava mı ?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar aranızda vodafone olan ve internet avcıları adlı programı kullanan kim var bilmiyorum ben şimdi bit topladım ve 300 bite hediye 1 saat 1 GB internet aldım bu ücretli mi yoksa bedava mı ?
Valla ben de dün anket tarzı bir şey yapmışlar onu doldurdum 3gb hediye verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ücretsiz

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tam olarak İnternet avcıları ne işyapar bilmiyorum ama FakeGPS belki işe yarayabilir.

Yusuf656509

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben bunu android bir telefonda yapıyodum fakeGPS ile baya işe yarıyodu farklı konum göstererek bit topluyodum

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
size tavsiyem minibus veya servisteyken yapın :))

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@ANILxTR hocam ortalık zaten karışık yakalayalım derken biri onu çektiğimizi sanarsa yandık :)

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hocam ozaman liseli biri serviste yapıcak :))

Tips
Tips
Üst Alt