Neler yeni

İnstagramdaki İlk Defa karşılaştığım Hata

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
telefonum iPhone 7 13.4 sürümlü insta uygulaması var jailbreakli değil çünkü yeni versiyon çıkmadı.İnstagramda böle bir hata alıyorum sürekli yardımcı olur musunuz?
Hesabınız geçiçi olarak kilitlendi!
Çözüm bilen varsa lütfen
Mesaj düzenlendi:

Diğer hesaplardada ne paylaşırsampaylaşiyim direk 2 dk sonra bu hatayı veriyor.Mailden onay aldığımda da yine aynı hata çözümlere de baktım hiçbiri vermemişler bu konuyla alakalı

Ekli dosyalar

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
VPN kullanıyorsan olabilir veya hesabına birden fazla kişi girerse böyle bir durumla karşılaşırsın ancak veya girmeye çalışırsa.
Hocam hesaba sadece ben gidiyorum vpn de evet kullanıyorum yoksa direk kapanıyor

NighttBluee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam hesaba sadece ben gidiyorum vpn de evet kullanıyorum yoksa direk kapanıyor
Hocam VPN den kaynaklı büyük ihtimalle.Çünkü VPN nin çalışma mantığı her seferinde farklı bir yerden giriş yapıyormuşsun gibi göstermek.İnsagramda buna tepki olarak seni bilgilendirip hesabını kitliyor.

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam VPN den kaynaklı büyük ihtimalle.Çünkü VPN nin çalışma mantığı her seferinde farklı bir yerden giriş yapıyormuşsun gibi göstermek.İnsagramda buna tepki olarak seni bilgilendirip hesabını kitliyor.
Hocam vpn durdursam yine aynı şey oluyor mesela kullanmiyim hesabı açtım bir fotoğraf paylaştım hop uyarı başka hesap açtım örneğin yer bildirimi yapsan konum bilgisi gitsem o zaman sorun olmaz yani ?

Tips
Tips
Üst Alt