Neler yeni

İnstagram Hacklemek

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar,Belki denk gelmissinizdir instagram’da atatürk ile ilgili bir sürü kötü paylaşım yapan hesaplar var.Benim elimden ancak onları kapatmak geliyor ama ben istiyorum ki onlara bir ders vermek için hesaplarını ellerinden alayım.Bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa lütfennn özelden bana ulaşsınlar!

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Atatürk sevgin güzel bir şey onlara bir ders vermek istemen de güzel bişey fakat burası bir jailbreak platformu :)

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar,Belki denk gelmissinizdir instagram’da atatürk ile ilgili bir sürü kötü paylaşım yapan hesaplar var.Benim elimden ancak onları kapatmak geliyor ama ben istiyorum ki onlara bir ders vermek için hesaplarını ellerinden alayım.Bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa lütfennn özelden bana ulaşsınlar!
illegal olarak pek uğraşılmıyor artık, eskiden güzel bir grubumuz vardı 2005-2006 yıllarında ayyıldız tim adı altında yapmıştık, fakat artık direk yasal yol ile çözülmeye çalışılıyor, günümüzde bu şekilde illegal olarak uğraşan insanlar kalmadı, herkes para kazanma derdinde artık

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ewt
Atatürk sevgin güzel bir şey onlara bir ders vermek istemen de güzel bişey fakat burası bir jailbreak platformu :)
ewt farkındayım fakat burası yardım bölümü illa jailbreakten bahsedilecek diye birşey yok konu iphone la ilgili android’te hesap çalmayı biliyorum fakat iphone da olmuyor

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şimdi sen yasal olmayan birşey yapmak istiyorsun hesaplarını ellerinden almak yerine hepsini savcılığa versen ? Çünkü bir hesabı kapatmak veya ellerinden almak senin işin değil. Savcılığa verirsen zaten instagramla anlaşmalı ^^

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Konusu güzel fakat komik bir konu olmuş. Bu hesap çalma/ele geçirme meseleleri mazide kaldı diye biliyorum.

Tips
Tips
Üst Alt