Neler yeni

Çözüldü İnstagram ++ (Electra) uygulamadan atma

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar instagram++(electra) da daha önceleri (yaklaşık 2-3 hafta önce) birinin profiline uzun basarak profil fotoğrafını görebiliyoduk ve paylaştığı hikayeyi indirebiliyorduk. Şimdilerde bahsettiğim iki olayda da instagram uygulaması kapanıyor bunu yaşayan başkası var mı? Yaşayıp halleden varsa nasıl hallettiniz paylaşırsanız memnun kalırım teşekkürler şimdiden :)

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba,

Electra olan için versiyon güncellenmiyor nedenini bilmiyorum bundan dolayı birçok sorun çıkıyor bende o yüzden rocket for instagram tweakini kullanıyorum tavsiye ederim.

Babek2068

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yukle,iyi calisiyor

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu ++ olan tweaklerden ne anlıyorsunuz hocam.1-2 ufak özellik ekleyecek diye uygulamaların arayüzünü saçma sapan çok kullanışsız hale getiriyor

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba,

Electra olan için versiyon güncellenmiyor nedenini bilmiyorum bundan dolayı birçok sorun çıkıyor bende o yüzden rocket for instagram tweakini kullanıyorum tavsiye ederim.
yukle,iyi calisiyor
Rocket for instagram güzel ancak ordaki reklamlar usandırıyor insanı ayrıca onda videolar ve hikayeler otomatik oynatılıyor ++ da onları devre dışı bırakabiliyoruz ++ kullanmamın en büyük nedeni de bu..

Bu ++ olan tweaklerden ne anlıyorsunuz hocam.1-2 ufak özellik ekleyecek diye uygulamaların arayüzünü saçma sapan çok kullanışsız hale getiriyor
Bahsettiğiniz ++ tweakler hangisi bilmiyorum ama bunda arayüzüne herhangi bir müdahalede bulunulmamış normal instagram gibi kullanılıyor.

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Rocket for instagram güzel ancak ordaki reklamlar usandırıyor insanı ayrıca onda videolar ve hikayeler otomatik oynatılıyor ++ da onları devre dışı bırakabiliyoruz ++ kullanmamın en büyük nedeni de bu..

Bahsettiğiniz ++ tweakler hangisi bilmiyorum ama bunda arayüzüne herhangi bir müdahalede bulunulmamış normal instagram gibi kullanılıyor.
Merhaba,

Rockette ayar kısmından hikayelerin otomatik oynatımı kapatılabiliyor. Reklamlara bir çözüm bulsak süper olacak tweeterda 5 günde bir bıktırıyor maailesef.

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba,

Rockette ayar kısmından hikayelerin otomatik oynatımı kapatılabiliyor. Reklamlara bir çözüm bulsak süper olacak tweeterda 5 günde bir bıktırıyor maailesef.
Sadece hikaye değil diğer paylaşımlarda ki videolar da otomatik oynatmasa süper olur

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
IOS 10 Story kısmında otomatik geçişlerde uygulama kapanıyor. Sanırım ++'ın güncellenmesi gerekiyor.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Yanlış yönlendirme olmasın arkadaşlar sürüm önemli..

JailbreakTR

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Rocket for instagram tweak de instagram icerisinden ayarlara girmek istedigimde orda kitlenip kaliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Rocket for instagram tweak de instagram icerisinden ayarlara girmek istedigimde orda kitlenip kaliyor.

sürüm düşürün siz 3.0.7 şeklinde gözükücektir yani aynı sürüm gibi, düşürdüğünüz de çalışıyor olacak

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
sürüm düşürün siz 3.0.7 şeklinde gözükücektir yani aynı sürüm gibi, düşürdüğünüz de çalışıyor olacak
Haklisin su an problem ortadan kalkti.

Tips
Tips
Üst Alt