Neler yeni

Çözüldü İndirilen Dosya Hk!

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Günaydın,

Arkadaşlar bir akıl danışacağım.
Bir tane program var. Program kendi içerisinde download yapıyor ve download yaptığımız şeylere çevrimdışı iken ulaşabiliyoruz.
Bu programın download yaptığı dosyalara nereden ulaşabilirim?
iOs programları nereye kuruyor?
Bir bilgisi olan var mı?

Teşekkürler.

iPhone 7
11.3 Electra JB

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Program sadece kendi içerisine download yapabilir. Filza ile /var/mobile/Library/Containers/Data/Application klasörüne gidersen uygulamaların isimlerine ait klasörler göreceksin istediğin uygulamanın içine girip Documents içinden indirilen verilere erişebilirsin.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Program sadece kendi içerisine download yapabilir. Filza ile /var/mobile/Library/Containers/Data/Application klasörüne gidersen uygulamaların isimlerine ait klasörler göreceksin istediğin uygulamanın içine girip Documents içinden indirilen verilere erişebilirsin.
Moderatörüm, cevap için teşekkür ederim.
/var/mobile/Library/ konumuna kadar sıkıntı yok fakat /Containers/ klasörünü bulamadım.
Sonra en başa / kısmına gelerek Containers araması yaptım ve sonuca ulaştım fakat evdeki hesap çarşıya uymadı. Ben tek bir dosya ile karşılaşacağımı zannediyordum bir ton dosya çıktı karşıma :)

Teşekkür ederim.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yararlı soru yararlı cvp teşekkür ederiz ekleme yapayım eğer dosyalar içinde indirdiğin şeyin adını yazarsan direk buluyor filza veya pcden
Mesaj düzenlendi:

Son düzenleme:

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
yararlı soru yararlı cvp teşekkür ederiz ekleme yapayım eğer dosyalar içinde indirdiğin şeyin adını yazarsan direk buluyor filza veya pcden
Mesaj düzenlendi:
Eklemen için teşekkürler.
Ne yazık ki indirdiğim dosyanın adını bilmiyordum :)

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam uygulamayı kaldırdınmı uygulamanın adındanda çıkıyor başıma geldiği için biliyorum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Moderatörüm, cevap için teşekkür ederim.
/var/mobile/Library/ konumuna kadar sıkıntı yok fakat /Containers/ klasörünü bulamadım.
Sonra en başa / kısmına gelerek Containers araması yaptım ve sonuca ulaştım fakat evdeki hesap çarşıya uymadı. Ben tek bir dosya ile karşılaşacağımı zannediyordum bir ton dosya çıktı karşıma :)

Teşekkür ederim.
Apps Manager tweaki sana bu konuda yardımcı olabilir.

Tips
Tips
Üst Alt