Neler yeni

Çözüldü iMessage uyarı engelleme

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bunun gelmesini engelleyecek bi tweak var mı?Telefon kapanıp açılınca veya şebeke gidip gelince geliyor tamam dediğim zaman da kontörümden gidiyor paketim olmasına rağmen

Ekli dosyalar

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu konuya girer girmez imessage uyarisi cikti tesadufun boylesi😅😁

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bunun gelmesini engelleyecek bi tweak var mı?Telefon kapanıp açılınca veya şebeke gidip gelince geliyor tamam dediğim zaman da kontörümden gidiyor paketim olmasına rağmen
Bu repodan

No Annoying Popups tweak ini deneyin.

469961AD-330A-40CF-B341-D0F9CCFFEDB6.png

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tamam imessage i etkinleştirilmesi icin yurt dışına mesaj gönderiyor. etkinleşmezse çalışmayabilir

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
tamam imessage i etkinleştirilmesi icin yurt dışına mesaj gönderiyor. etkinleşmezse çalışmayabilir
Aktifleştirmek isteyen onaylayıp mesajı yollar zaten mesaj gönderince tekrar sormuyor. Bu sorunu yaşayanlar için çözüm bulmaya çalışıyoruz.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aktifleştirmek isteyen onaylayıp mesajı yollar zaten mesaj gönderince tekrar sormuyor. Bu sorunu yaşayanlar için çözüm bulmaya çalışıyoruz.
aktiflestirmek istemeyen imessage in on off düğmesini kapatır.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Ben iMessage kullanmıyorum. Çünkü cihaz yeniden başlatılınca her seferinde bu uyarı çıkıyor ve tamam dediğiniz zaman yurtdışına mesaj gönderiyor. Buda faturaya ek fiyat olarak yansıyor. Bi ara bunun yüzünden ay sonu ek 5 tl falan ödemiştim.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
aktiflestirmek istemeyen imessage in on off düğmesini kapatır.
Arkadaşım senin derdin nedir? Sana zorla mı kurduruyoruz bu tweaki? Sen istediğini yap soru soruyorlar cevap veriyoruz. Kullanmak isteyen için paylaşıyoruz.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşım senin derdin nedir? Sana zorla mı kurduruyoruz bu tweaki? Sen istediğini yap soru soruyorlar cevap veriyoruz. Kullanmak isteyen için paylaşıyoruz.
imessage kullanmak istemeyen için tweak kurmaya gerek olmayabilir, ayarlardan imessage kapatılınca da halen uyarı gelmeye devam ediyorsa o zaman tweak kurulabilir. (benim bi derdim yok, burda herkes bilgisi dahilinde paylaşımda bulunuyor, sen tweak paylaştığın icin ben başka bir cozum yolu gösteremez miyim ?)

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kapalı zaten gelmeye devam ediyor..Herkes bilir zaten bunu telefonda varsa ayarı öncelik oradan kapatmaktır.. ve gördüğün gibi kaç kişinin işine yaradı
imessage kullanmak istemeyen için tweak kurmaya gerek olmayabilir, ayarlardan imessage kapatılınca da halen uyarı gelmeye devam ediyorsa o zaman tweak kurulabilir. (benim bi derdim yok, burda herkes bilgisi dahilinde paylaşımda bulunuyor, sen tweak paylaştığın icin ben başka bir cozum yolu gösteremez miyim ?)

Ekli dosyalar

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aynı sorun bendede var repoda kapanmış tweaki nasıl bulabılırız

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bende de iMessage ve Facetime uyarısı geliyor sürekli sinir bozmaya başladı iyicene iphone 7

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu tweak yok artık galiba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu repodakinin aynısı verdiğim deb imessage ve FaceTime uyarısını kapatıyor başka uyarılara etkisi olduğunu sanmıyorum

not: düşük pil uyarısını da kapatıyor

Son düzenleme:

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
bu sorun türkcele geçmemle daha da arttı sürekli imessage ve facetime bildirimi geliyor kapatamıyorum. yanlıslıkla evete basıncada mesaj atıyor ingiltereye

Tips
Tips
Üst Alt