Neler yeni

İmei Yardım İPhone6

Jusesdfb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba,
2 tane cihazım var ikiside İPhone 6 fakat biri bozuldu diğer cihazda imei kaydı yok ve jailbreakli.
Çalışmayan kayıtlı olan imeiyi , jailbrekli kayıtlı olmayana nasıl atabilirim.

Konuyla alakası bilgisi olan arkadaş yazarsa çok sevinirim.

Cihaz
İphone6
Sürüm
12.2

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba,
2 tane cihazım var ikiside İPhone 6 fakat biri bozuldu diğer cihazda imei kaydı yok ve jailbreakli.

malesef atamazsın.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Jusesdfb şuraya bir bak istersen

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Jusesdfb şuraya bir bak istersen
Bunlar boş şeyler arkadaşlar, gereksiz ümitlere kapılmayın, donanım olarak belki aynı model bir cihazın anakartından imei vs bilgilerini içeren bir kaç çip diğer cihazın anakartına aktarılırsa belki mümkün olabilir, bir kaç yabancı videoda izlemiştim ama doğruluğu konusunda kesin bir bilgi yok, ayrıca Türkiye’de bu işlemi yapan yok. İşin yazılım kısmına gelirsek eğer boşa ümitlenmeyin, öyle bedava yok. iPhone bu, çin malı MTK değil...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar merhaba,

Nüfus cüzdanım kayboldu , başkasının nüfus cüzdanı ile hayata devam edebilirmiyim sormuşsun...

Jusesdfb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Nüfus cüzdanım kayboldu , başkasının nüfus cüzdanı ile hayata devam edebilirmiyim sormuşsun...
Beyin fırtınası yapıyoruz.Sonuçta jailbreak te Apple tarafından asla yapılamaz olarak görülüyordu.
Gidip 3310 imei atmak istiyorum demiyorum yine aynı modelin imei atmak istiyorum.
Eğer imei anakartın içinde donanım olarak duruyorsa dediğiniz gibi biraz zor iş.
Ama yazılımsal bir şeyse neden olmasın araştırmak beyin fırtasını yapmak lazım.Forumda yapamasada tücrübesi olan var mı diye sormuştum.

Tips
Tips
Üst Alt