Neler yeni

İgo navigation (filza gereklidir)

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iGO Navigation, NNG LLC

Kurulumdan sonra haritayı ücretsiz indirdikten sonra aşağıdaki konuma harita iniyor. İnen haritayı alıp uygulama içine taşıyacağız.

İndirilen harita konumu;

private/var/mobile/containers/data/application/igo navigation/library/private documents/ınappshop/mount/map

(.fbl dosyasını kopyalayın ve bir yere de yedek alın)

—————-

Private/var/containers/bundle/application/igo navigation/igo_myway.app/content/map

(.fbl dosyasını buraya yapıştırın)

——

uygulamayı kapatın açın, tekrar haritayı yükle işaretleyin. Ve senkronizasyondan sonra indirme başlayınca indirmeyi durdurun. Harita aktif olacak. Tekrar uygulamayı kapatıp açın harita gelmesi gerekir.

Not: bu yöntemi yalnızca kendim deneyebildim, başka deneyenler konuya bildirim yapar ise olası sorunları çözebiliriz.(lisans süresi, süre uzatma vs)

Not: 6s plus ios 12.4 jailbreakli cihazda appstore++ ile 1.6 sürüm çalıştırabildim.

-Lisans süresi dolunca cihazın saatini lisans tarihinden geri alın. Harita açılıyor. ( lisans süresi sonunda haritayı ilk indirdiği yerden siliyor, fakat biz haritayı uygulama içine kopyaladığımızdan dolayı saati geri alınca açılıyor)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Lisans süresi dolunca haritayı ilk indirdiği kısımdan siliyor fakat biz haritayı uygulama içine aldığımızdan dolayı, igo yu kullanmak için, ayarlar - genel -tarih ve saat kısmından cihazın saatini lisans tarihinden geri alınca Harita açılıyor. (İleri alın harita ve lisans görünmüyor )

Harita açmayı ilk deneyince satın al diyor, 2.kez kapatıp açınca harita açılıyor. Navigasyon haritası gelince saati otomatik olarak düzeltin kullanın.

......
Aslında lisansı ilk alırken saati ileri bir tarih alabilirsek lisans onaylanırmı hata mı verir bilemedim.
........

Bir de lisans sanırım cihaza özel, eski model iphone de satın almalar oluyordu, ordaki lisans buraya olur mu denemek lazım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt