Neler yeni

Çözüldü İgameguardian Yüklüyorum açılmıyor ?!

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba arkadaşlar kardeşimin cihazına ve kendi cihazıma igameguardian üyelik aldık program bende çalışıyor kardeşimde ise programa giremiyorum tıkladığımda direk kapanıyor neden olabilir sizce ?

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
üyelik kaydını çünkü kullandığın cihaza yapıyorsun başka cihazda kullanılmaz sorun aktifleştirme ekranı

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
üyelik kaydını çünkü kullandığın cihaza yapıyorsun başka cihazda kullanılmaz sorun aktifleştirme ekranı
Hocam iki ayrı cihaz için üyelik aldık benim cihazda bir sorun yok program çalışıyor kardeşimin cihazda çalışmıyor yani programı kuruyoruz üstüne bastığımızda direk atıyor yani aktifleştirme ekranı felan görünmüyor

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeşinizin sürümü nedir ? Mac adresi yanlış girme ihtimali ?

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Yanlış girme ihtimalimiz yok hocam sıkıntı lisansla alakalı degil bence çünkü programı kurduktan sonra açmak için tıklıyorum direk atıyor benim cihazda ise normal yükledim ekran geldi lisans aktif edin diye akfit ettim ve cihazı yeniledim çalışıyor kardeşimin sürümü ile benimkisi aynı 12.1.2
Mesaj düzenlendi:

Hocam sorun çözüldü geliştirici ile iletişime geçmiştim ayarlar dan bir kaç küçük bir işlem ile halloldu

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt