Neler yeni

IconTool Tweak'i lazım. Satın alınamıyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Uygulama verilerini sıfırlamak için Tweak arıyordum. Tweak'ini gördüm. İhtiyaçlarımı karşılıyor fakat BigBoss üzerinden satın alamıyorum. Satın alım kabul etme sistemi iOS versiyonunuz için henüz düzenlenmedi gibi bir hata veriyor. Bu Tweak'in Crackli halleri repolarda mevcut fakat 1.9-6 sürümü. Bana 2018 5. ay'da güncellenen, iOS 11 uyumlu sürümü lazım. Bunu nasıl yükleyebilirim?
Ek olarak; iOS 11'de 1.9-6 sürümü çalıştırabilen var mı? Ya da deneyebilir misiniz?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
@efsane6 tüm Tweak'lerini satın alıyor diye biliyorum. Cydia'da Recheck (Tekrar kontrol et) harici bir şey yazmıyor bende.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama verilerini sıfırlamak için Tweak arıyordum. Tweak'ini gördüm. İhtiyaçlarımı karşılıyor fakat BigBoss üzerinden satın alamıyorum. Satın alım kabul etme sistemi iOS versiyonunuz için henüz düzenlenmedi gibi bir hata veriyor. Bu Tweak'in Crackli halleri repolarda mevcut fakat 1.9-6 sürümü. Bana 2018 5. ay'da güncellenen, iOS 11 uyumlu sürümü lazım. Bunu nasıl yükleyebilirim?
Ek olarak; iOS 11'de 1.9-6 sürümü çalıştırabilen var mı? Ya da deneyebilir misiniz?
İstediğin sürüm 1.9-7 MakeCydiaBuyAgain adlı tweak repomuzda mevcut. Kurulumu sağlayıp Cydia uzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt