Neler yeni

Tweak Icon Resizer

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu tweakin güncelleme olayı ne durumda acaba ne zaman çözülür bir bilgi var mı ?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer hocam konu dışı olacak ama iPhone x de çektiğin sol tarafında yanıp sönen sensör neyi temsil ediyor.Youtube da Ne zaman video izlesem o ışık yanıp sönüyor.Ben 5 tane iPhone x kullandım hiç bende orda ışık yanıp sönmedi:)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer hocam konu dışı olacak ama iPhone x de çektiğin sol tarafında yanıp sönen sensör neyi temsil ediyor.Youtube da Ne zaman video izlesem o ışık yanıp sönüyor.Ben 5 tane iPhone x kullandım hiç bende orda ışık yanıp sönmedi:)
Hangi yanıp sönen kardeşim valla anlamadım soruyu😃

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kızılötesi yüz tarayıcı sadece kamera da gözükür uzaktan Kumanda ışığı gibi...

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@JB-Alper @sentin in de yukarı dediği gibi yüz taraması için çalıştığında oluyor. Kızılötesi olduğu için gözle göremiyorsun. Başka bir telefon kamerasıyla o kısma ekran açılırken tut o parlamaları göreceksin ;)

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Admin bende iconlar büyümüyor Ayarlar denedim olmuyor hiç bir türlü058C90EE-AF09-4FBA-BA6A-317338012D4C.png

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt