Neler yeni

Tweak Icon Resizer

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu hangi repo ya göremedim bulamadım tweaki linke tıkladım kaynak eksik dedi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@JB-Alper repo yenileme sorun olmuş dostum senn. Cydia kapatıp tekrar açarak repoları yenileyebilir misin?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer Hocam cydiayı kapatıp açıp denedim olmadı respring yaptım denedim olmadı neden olabilir ?

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır dolu ama son tweakler gelmedi sanırım ıcon resizer yok
telefonu tamamen kapatıp jailbreak yeniden aktif edip cydia yı tekrar yenilesene bir dene bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yeniden jb yaptım ama farketmedi aynı hatayı alıyorum

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yeniden jb yaptım ama farketmedi aynı hatayı alıyorum
Kardeşim şöyle birşey buldum bir denesene Filza ile IMG_0325.JPG

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu önceki gpg hatalarında çalışıyordu ama şuan daha çok sorun veriyor onu denedim oda olmadı :)

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynı sorunu ben de yaşadım, repoyu silip elle yeniden ekledikten sonra güncellemeler göründü.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer Hocam sabah uyandığımda kendiliğinden düzeldi güncellemeler geldi.Bilgim olsun diye soruyorum Icleaner ile Cydia kaynaklarınıda işaretleyip silince kullanılan tweakler yada repolara zarar veriyor mu?Tam olarak hangi işlemi yapıyor.Ben genel temizlikte onu işaretlemeden yapıyordum.Genel temizlik yaparkende Cydia kaynaklarını işaretlemek mi gerekli ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
@gokmenecer Hocam sabah uyandığımda kendiliğinden düzeldi güncellemeler geldi.Bilgim olsun diye soruyorum Icleaner ile Cydia kaynaklarınıda işaretleyip silince kullanılan tweakler yada repolara zarar veriyor mu?Tam olarak hangi işlemi yapıyor.Ben genel temizlikte onu işaretlemeden yapıyordum.Genel temizlik yaparkende Cydia kaynaklarını işaretlemek mi gerekli ?
Genel olarak gerekli olduğunu düşünmüyorum. Sadece senin gibi güncellemeler gözükmüyorsa Cydia'da ki Repo verilerini siliyordur. Haliyle sen Cydia'ya girince son veriler yüklenecek. Sen Cydia'ya girip, Reloading olmasını bekleyip Kaynaklar bölümünde sol üstteki Yenile'ye bastığına emin misin?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@veyselfurkan Eminim tabiki hocam defalarca yaptım.Ara ara o hatayı veriyor sonra düzeliyor kendiliğinden anlayamadım.Çok şey denedim ama olmamıştı.Kendiliğinden oldu şuanlık sorun yok

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
icleaner içinden seçilen o alanın özelliği; repolardan indirilip cache de kalan tüm bilgileri silip, takılma vb. Durum varsa (yaşanan durum gibi) tüm tepoların tüm bilgilerini tekrar çekilmek durumunda bıraktığı için sorunun düzelmesini sağlaması :okay:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
icleaner içinden seçilen o alanın özelliği; repolardan indirilip cache de kalan tüm bilgileri silip, takılma vb. Durum varsa (yaşanan durum gibi) tüm tepoların tüm bilgilerini tekrar çekilmek durumunda bıraktığı için sorunun düzelmesini sağlaması :okay:
Mevcut repolara ve o repodaki tweaklere zarar vermiyor anladığım kadarıyla

Tips
Tips
Üst Alt