Neler yeni

İcloud sürekli yer yok diyor

typersin25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar icloud hesabım 5gb aşağıdaki gibi yedeklemesini istiyorum ama yedeklemiyor sebebi ne olabilir?188BA6DA-8E7A-4C69-B5A1-F700A0628684.png
9C9A96E1-23E5-4AE9-BCE1-801DC0EDF860.jpeg

Cihaz
Xs max
Sürüm
14.8.1

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Whatsap i kapat o çok yer kaplıyordur

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@typersin25
iCloud ayarlarındaki depolamayı yönet kısmında hangi uygulamanın ne kadar veri kullandığı gözüküyor. Bir inceleyin isterseniz

typersin25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@typersin25
iCloud ayarlarındaki depolamayı yönet kısmında hangi uygulamanın ne kadar veri kullandığı gözüküyor. Bir inceleyin isterseniz
Toplam 400mb yer kullanmış ilk telefon kurulduğunda yine de yeteceğini düşünüyorum ama yedeklemiyor

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
jbsiz telefonu deneyin. watusi bazen sorun yaşatıyor.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
whatsapp yer kaplıyordur o zaman. wp kontrol edin. içinde kac gb olduğu yazıyor.

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bende de aynı. yedeklemeyi kapattım, eski yedeklemeyi sildim.
yönetten tüm uygulamaları ayarladım, whatsapp dahil,
yedekleme sayfasında sonraki yedekleme boyutu 2,5GB gözüküyor ama hala yedeklemiyor.
icloudda eski bişeyler var ama zaten onun üzerine yedekleyecek niye yedeklemiyor bilmiyorum.
daha önce eski yedek dosyasını silince yedekleme yapıyordu artık onu da silsem faydası yok.
fotoğraf yedeği zaten kapalı.
anlamadım. aslında bir bilgisayardan bir iclouda girip bakıp gereksizleri silmek lazım heralde.
ama o zaman da iclouddan silindi diye telefondan da otomatik silinir mi tırsıyorum bir yandan da . ama ne olduğuna bakarak silersem sorun olmaz heral .
tam bir temizlik yapıp sonra tekrar yedeklemeyi deneyeceğim.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt