Neler yeni

İcloud Sorunu

farukzubu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iCloud’u bir telefon aldım bilmeden. AppStore a kendi Apple kimliğimle giriyorum. İcloud kimliğinin mail ve telefonu belli. 60 yaşında bir teyzede. Teyzeye doğrulama kodu gitti. Onu bana yazdı, kodu girdim; 24 saat içinde telefonunuza sıfırlama talimatları gelecek uyarısı verdi ama teyze arama annem bizi bizim yapacak bir şeyimiz yok diyor. İclouddan çıkamıyoruz.
Şimdi sorum teyzeyi bir daha arayamıyorum. Hani arasam telefon numarası üzerinden sıfırlayabilirmiyiz.
İos 12 den 13.3 e telefonun otomatik güncellemesinden Apple mail ve şifresi bölümünde kalır mı yoksa otomatik o bölümleri geçer mi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

zenciruhu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iCloud’u bir telefon aldım bilmeden. AppStore a kendi Apple kimliğimle giriyorum. İcloud kimliğinin mail ve telefonu belli. 60 yaşında bir teyzede. Teyzeye doğrulama kodu gitti. Onu bana yazdı, kodu girdim; 24 saat içinde telefonunuza sıfırlama talimatları gelecek uyarısı verdi ama teyze arama annem bizi bizim yapacak bir şeyimiz yok diyor. İclouddan çıkamıyoruz.
Şimdi sorum teyzeyi bir daha arayamıyorum. Hani arasam telefon numarası üzerinden sıfırlayabilirmiyiz.
İos 12 den 13.3 e telefonun otomatik güncellemesinden Apple mail ve şifresi bölümünde kalır mı yoksa otomatik o bölümleri geçer mi.

Kalir.
Mesaj düzenlendi:

Ben de ikinci el tel almistim bi kadindan icloudunu hatirlamadigi icin iclouda katitli telefonuna kod gonderip sifirlayip cikis yapmıştım.

Son düzenleme:

farukzubu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Güncellesem ota dan aktivasyonda kalır mı? Yoksa her aşamayı kendisi geçip kullanılabilir haldeki sonuçlanır

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Güncellesem ota dan aktivasyonda kalır mı? Yoksa her aşamayı kendisi geçip kullanılabilir haldeki sonuçlanır

iPhone Bul aktifse , aktivasyon gerçekleşmez

farukzubu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone Bul aktifse , aktivasyon gerçekleşmez
Aktif İPhone bul. Ota da şöyle olmuyor mu. Gece 2 de şarja takılı ise güncelliyor. Sabah kalktığında aktivasyon vs yapmıyorsun, direk kullanmaya başlıyorsun diye biliyorum yanlış mı?

Tips
Tips
Üst Alt