Neler yeni

iBlacklist tweak satın alım? PayPal sorunu

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle daha önceki PayPal konularını incelediğimi ancak yapamadığımı söylemek istiyorum. Beceremedim demek daha mı doğru olur bilmiyorum ama, aslında internet teknik konularda cahil bir insan değilimdir aksine oldukça meraklıyım.

Ancak bende o yöntemler işe yaramadı. Bana bu konuda satın almama yardım edecek birisi var mı acaba?

Gereksiz konu işgali yaptıysam kusura bakmayın lütfen.

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben bir arkadasin paypal i uzerinden almistim ancak ios. 12 den sonra guncelleme almiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben bir arkadasin paypal i uzerinden almistim ancak ios. 12 den sonra guncelleme almiyor.

iOS 12’de çalışsa yeterli zaten. Ama kimse dilenir gibi yardım isteyen biriymişim gibi yardım etmek istemiyo :)

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iOS 12’de çalışsa yeterli zaten. Ama kimse dilenir gibi yardım isteyen biriymişim gibi yardım etmek istemiyo :)
Hocam, vpn ile paypalden satinalma yapildigini okumustum. Biraz arastirin, mutlaka bir cozumu vardir.

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam, vpn ile paypalden satinalma yapildigini okumustum. Biraz arastirin, mutlaka bir cozumu vardir.

Evet bi kaç farklı ülke olarak pp hesabı açtım ama aktif olmuyorlar, kredi kartı tanımlama ve telefon onaylama gibi sıkıntılar oluyo. Sistem değişmiş sanırım bilmiyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Öncelikle daha önceki PayPal konularını incelediğimi ancak yapamadığımı söylemek istiyorum. Beceremedim demek daha mı doğru olur bilmiyorum ama, aslında internet teknik konularda cahil bir insan değilimdir aksine oldukça meraklıyım.

Ancak bende o yöntemler işe yaramadı. Bana bu konuda satın almama yardım edecek birisi var mı acaba?

Gereksiz konu işgali yaptıysam kusura bakmayın lütfen.
iBlacklist IOS 11’de son güncelleme aldı ve IOS 12-13’de kesinlikle çalışmaz...

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iBlacklist IOS 11’de son güncelleme aldı ve IOS 12-13’de kesinlikle çalışmaz...
Anladım. Kurulum olarak cihaza kuruluyor ama demek ki çalışmıyor. Lisansım olmadığı için deneyemedim.

Peki bildiğiniz alternatif bir tweak var mı? Olmadığını düşünüyorum ama yine de sormak istedim :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Anladım. Kurulum olarak cihaza kuruluyor ama demek ki çalışmıyor. Lisansım olmadığı için deneyemedim.

Peki bildiğiniz alternatif bir tweak var mı? Olmadığını düşünüyorum ama yine de sormak istedim :)
Buna benzer hiç bir alternatif Tweak yok maalesef... umarım IOS 12-13 için bir güncelleme yayınlanır...

Şimdilik orijinal iphone sisteminden devam etmen gerekiyor.. yani (engelleme vs. )

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

iBlacklist kadar duzgun calisan uygulama gormedim, ios 12 ile 12 dolar gitti bu arada:-(
Alternatif olarak, appstore da spam hunt adinda bir uygulama var. ise yariyor. Bi deneyin derim.

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Buna benzer hiç bir alternatif Tweak yok maalesef... umarım IOS 12-13 için bir güncelleme yayınlanır...

Şimdilik orijinal iphone sisteminden devam etmen gerekiyor.. yani (engelleme vs. )
Evet maalesef ki öyle... iBlacklist çok uzun zamandır olmazsa olmaz tweak'lerimdendi. Ben de bayaa bakındım ancak alternatifi ya da çok az olsun benzeri bile yok diyebilirim. Kendi engelleme içeriği işimi görmüyo, çalarken engellediğimi anlamaması lazım :)
iBlacklist kadar duzgun calisan uygulama gormedim, ios 12 ile 12 dolar gitti bu arada:-(
Alternatif olarak, appstore da spam hunt adinda bir uygulama var. ise yariyor. Bi deneyin derim.

Dediğiniz programa da bir bakayım ancak hiç umutlu değilim. Teşekkürler yine de önerileriniz için.

Şimdilik UpCall ile rahatsız etme özelliğini kullanmaya devam o zaman. Umarım güncellenir. Böylesine tekel olan bir uygulamayı neden geliştirmiyor anlamıyorum iDevMobile. Sanırım mağalar için oyun ve uygulama geliştirme işine ağırlık vermişler.

Tips
Tips
Üst Alt