Neler yeni

homegesture sorunu (galiba)

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba arkadaşlar,
bugün farkettim youtube uygulamasındayken notification center'ı açmaya çalıştığımda respring yapıyor ve safe mode atıyor home gesturela alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü homegesture sayesinde sağ ve sol taraftan çektiğimizde farklı yerler açılıyor. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.2

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba arkadaşlar,
bugün farkettim youtube uygulamasındayken notification center'ı açmaya çalıştığımda respring yapıyor ve safe mode atıyor home gesturela alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü homegesture sayesinde sağ ve sol taraftan çektiğimizde farklı yerler açılıyor. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler
Sağ üst köşeden activator ile bi özellik atadıysan çakışıyor olabilir

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Orijinal reposundan mı yüklediniz bide Sürüm düşürüp dener misin aksi halde crashreporter dan raporu paylaşın arkdaşlar yardımcı olacaktır.
midnightchips'den yükledim orijinal olan o diye biliyorum
Mesaj düzenlendi:

şimdi kaldırıyorum kurarken hangi sürümü kurmamı önerirsiniz
Mesaj düzenlendi:

ancak sileoda sadece 2.1.4ü kurabiliyorum ve o da en son sürüm ve cydia sorun çıkardığı için kullanmıyorum
Mesaj düzenlendi:

tekrar kurdum şuan youtubenin ana ekranında çalışıyor fakat video açıkken çalışmıyor aslında inanılmaz önemli bir şey değil sizin de zamanınızı almayayım

Son düzenleme:

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
midnightchips'den yükledim orijinal olan o diye biliyorum
Mesaj düzenlendi:

şimdi kaldırıyorum kurarken hangi sürümü kurmamı önerirsiniz
Mesaj düzenlendi:

ancak sileoda sadece 2.1.4ü kurabiliyorum ve o da en son sürüm ve cydia sorun çıkardığı için kullanmıyorum
Mesaj düzenlendi:

tekrar kurdum şuan youtubenin ana ekranında çalışıyor fakat video açıkken çalışmıyor aslında inanılmaz önemli bir şey değil sizin de zamanınızı almayayım
Estağfirullah ne demek. Packix reposunda sunuluyor bildiğim kadarıyla ama tahminen sorun tweakte değil önceden yüklü olan tweaklerden biriyle çakışıyordur cercube varsa da siz yine de iCleaner pro twekinden homegesture hariç tüm tweakleri pasif hale getirip deneyin sorunsuz çalışırsa tweakleri sırasıyla açıp deneyin çakışan tweak i bu şekilde de bulabilirsiniz

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Estağfirullah ne demek. Packix reposunda sunuluyor bildiğim kadarıyla ama tahminen sorun tweakte değil önceden yüklü olan tweaklerden biriyle çakışıyordur cercube varsa da siz yine de iCleaner pro twekinden homegesture hariç tüm tweakleri pasif hale getirip deneyin sorunsuz çalışırsa tweakleri sırasıyla açıp deneyin çakışan tweak i bu şekilde de bulabilirsiniz
teşekkürler denerim

mahirko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende bir ara minixs tweakini kullanırken bu sorunu yaşıyordum. Eğer minixs kullanıyorsan sorun bundan kaynaklı.

Tips
Tips
Üst Alt