Neler yeni

Çözüldü home tuşuna su sızdı

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar maalesef traş olurken bir hata yaptım, telefonun sertifikasına güvenerek bişey olmaz az bişey su kalsa dedim ve ıslak elle dokundum, saate baktım ve tekrar traş olmaya devam ettim. Telefon sapıttı, Siri felan açıldı öyle olunca hemen kuruladım fakat nafile tuş bozuldu. 15 dk sonra biraz kendine gelir gibi oldu çok zor basıyor bastığındada ya çift tıklıyor yada siriyi açıyor. Kendi kendine kuruyunca düzelir mi? pirince koydum fakat birazdan evden çıkmam gerek o yüzden çıkarıcam pirinçten. Telefon uyarı vermedi Home tuşu bozuldu diye. Telefon 7. ve Touch ID çalışıyor.

Son düzenleme:

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
kendi kendine düzeleme ihtimalini arttıran, hala zaman zaman siriyi açması içeride sıvının olduğunu gösteriyor. dolayısıyla, telefonunuzu off durumunda bırakıp kurumaya bırakın. düzelir büyük ihtimal.

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
kendi kendine düzeleme ihtimalini arttıran, hala zaman zaman siriyi açması içeride sıvının olduğunu gösteriyor. dolayısıyla, telefonunuzu off durumunda bırakıp kurumaya bırakın. düzelir büyük ihtimal.
Teşekkür ederim bir kaç hayat öpücüğü yaptım bildiğiniz emdim telefonu içime çektim resmen o korkuyla. Reset atınca düzeldi allahıma bin şükür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt