Neler yeni

Çözüldü HımeGesture LittleXS benzeri bir tweak var mı?

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar. LittleXS ve Homegesture tweaklarını denedim ikisinde de aynı sorun var. Bu tweak sayesinde alttan kaydırdığında iPhone x tarzı açık olan uygulamalar geliyor biliyorsunuz. Benim sıkıntım sağ altta bir işlem yapacağım zaman bu tweak işlem yapıyor açık uygulamalar çıkıyor o işlemi yapamıyorum. Çok hassas olursam belki ama baya bi uğraştırıyor. Anlatabildim mi bilmiyorum ama. Bunun çözümü var mı? Cihaz iPhone 7 12.4 unc0ver yüklü. Benim isteğim ortadan veya soldan kaydırdığımda aktif olsun tweak ama sağ tarafı bana bıraksın 😀

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar. LittleXS ve Homegesture tweaklarını denedim ikisinde de aynı sorun var. Bu tweak sayesinde alttan kaydırdığında iPhone x tarzı açık olan uygulamalar geliyor biliyorsunuz. Benim sıkıntım sağ altta bir işlem yapacağım zaman bu tweak işlem yapıyor açık uygulamalar çıkıyor o işlemi yapamıyorum. Çok hassas olursam belki ama baya bi uğraştırıyor. Anlatabildim mi bilmiyorum ama. Bunun çözümü var mı? Cihaz iPhone 7 12.4 unc0ver yüklü. Benim isteğim ortadan veya soldan kaydırdığımda aktif olsun tweak ama sağ tarafı bana bıraksın
BottomcontrolX deneyebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt