Neler yeni

Hiç jb yapmadım yardımcı olur musunuz

Telebaytix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba şuan 7 plus kullanıyorum ve telefonun sürümü 13.3 jbnin nasıl yapılacağına dair hiç bir şey bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ayrıca uncover adlı uygulamadan jb yaptıktan sonra telefonu kapatıp açtığımızda telefon jailbreaksiz haline geri mi dönüyor yani eski haline mi dönüyor?

Cihaz
7 plus
Sürüm
13.3

mert2782

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba şuan 7 plus kullanıyorum ve telefonun sürümü 13.3 jbnin nasıl yapılacağına dair hiç bir şey bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ayrıca uncover adlı uygulamadan jb yaptıktan sonra telefonu kapatıp açtığımızda telefon jailbreaksiz haline geri mi dönüyor yani eski haline mi dönüyor?
Mac in varmı ?

Bu link yardımcı olabilir

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Telebaytix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mac in varmı ?

Bu link yardımcı olabilir
bu konuyu okudum fakat macim olmadığı için yapamıyorum
Mesaj düzenlendi:

@mert2782 unc0ver da veya checkra1n de jb yaptığımız zaman telefonu kapatıp açtığımızda jailbreaksiz haline mi dönüyor? Jailbreaki kaldırmak için ekstra bir şey yapmamız gerekmiyor dimi

BerkanRy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
macin yoksa sanal mac oluşturmayı öğrenmen gerek biraz araştırma yaparsan onu nasıl yapacağını bulabilirsin

Telebaytix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
macin yoksa sanal mac oluşturmayı öğrenmen gerek biraz araştırma yaparsan onu nasıl yapacağını bulabilirsin
Sana makine kurmayı biliyorum ama yukardaki konuda çok verimli olmadığını söylemişler ayrıca şu soruyu cevaplayabilir misin unc0ver da veya checkra1n de jb yaptığımız zaman telefonu kapatıp açtığımızda jailbreaksiz haline mi dönüyor? Jailbreaki kaldırmak için ekstra bir şey yapmamız gerekmiyor dimi?

BerkanRy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hayır gerek yok başka bir şey yapmana yeniden başlatıyorsun jailbreak gidiyor

mert2782

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak tel kapanınca off gibi bişey oluyor ama gitmiyor aktif etmen gerek silmek için kesin çözüm restore bide sanal makineyle olmuyor sanırsam biri linux üzerine mac os kurulum anlatıyodu ama karışık geldi pc şuan olmadığı için araştıramadım çok fakat hackintosh öneririm dual boot kurarsan sonra istersen silersin harddiskte maks 50 gb alan kaplar
Mesaj düzenlendi:

Yada windows için bekleyin büyük ihtimal aracı yapan kral mac osta çalıştığı için direk mac osa yapıştırdı ama windows kullananların sayısı az değil yakında çıkarıcakmış

Son düzenleme:

Telebaytix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak tel kapanınca off gibi bişey oluyor ama gitmiyor aktif etmen gerek silmek için kesin çözüm restore bide sanal makineyle olmuyor sanırsam biri linux üzerine mac os kurulum anlatıyodu ama karışık geldi pc şuan olmadığı için araştıramadım çok fakat hackintosh öneririm dual boot kurarsan sonra istersen silersin harddiskte maks 50 gb alan kaplar
Mesaj düzenlendi:

Yada windows için bekleyin büyük ihtimal aracı yapan kral mac osta çalıştığı için direk mac osa yapıştırdı ama windows kullananların sayısı az değil yakında çıkarıcakmış
Çok teşekkür ederim büyük ihtimal windows a gelmesini beklerim. jailbreak yapınca telefonu nasıl restore ederiz herhangi bir konu var mı?

Ekto02

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Çok teşekkür ederim büyük ihtimal windows a gelmesini beklerim. jailbreak yapınca telefonu nasıl restore ederiz herhangi bir konu var mı?
Merhaba Jailbreak Sever Kardeşim Jailbreak Hakkinda Sana Memnuniyetle Bilgi Vermek İsterim Checkra1n Araci Var Suanda İos 13.3 İcin Jailbreak İcin Ama Sadece MacOS De Var Yakinda Windows Ve Linux Versiyonlari Yayinlanicak Eger MacOS İsletim Sistemi Yoksa beklemen Sart Sonrasinda Cihazini Jailbreaked Yapabilirsin Evet Jailbreak Ne Kadar Guzel Birsey Gibi Gozuksede Ufak Dezavantaj Durumlarida Bulunmakta Mesela Jailbreakli Telefonun Sarjin Biterde Telefon Kapanirsa Yada Sen Telefonu Kapatirsan Jailbreak Gider Sonra Tekrar Acip Birdaha Jailbreak Yapman Gerekir Ufakta Pil Omrune Elveda Et 7 Plus İcin Pek Sorun yaratmaz Fakat Azda Olsa Pil Omrun Azalacaktir Bunun Bilincinde Ol Eger Bunlar Seni İlgilendirmiyorsa Jailbreak Yapabilirsin Gercekten Faydali Aslinda Eglenceli Birsey Tavsiye Ederim İphone Ztn İOS İle Tam Bir Basyapit Jailbreak de olunca Tadindan Yenmiyor ;)

mert2782

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
3utools programını kullanabilirsin baya iyi bir araç windowsta var

Pixiea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İndiremiyorum uncover'i veya herhangi bir ipa dosyasını. Cydia İmpactor çalışmıyor. Direkt olarak mobil kullanıcılar için bir yükleme metodu var mı uncoveri?

BerkanRy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
var dostum da linkini bulamıyorum şimdi abdullahlı bir şeydi başka bir konuda linki var

Telebaytix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İndiremiyorum uncover'i veya herhangi bir ipa dosyasını. Cydia İmpactor çalışmıyor. Direkt olarak mobil kullanıcılar için bir yükleme metodu var mı uncoveri?
var dostum da linkini bulamıyorum şimdi abdullahlı bir şeydi başka bir konuda linki var
Panda helperım Twitter hesabında unc0verın indirme linki var 12.4 için jailbreak yapılabiliyormuş isterseniz bi bakın derim
Mesaj düzenlendi:

3utools programını kullanabilirsin baya iyi bir araç windowsta var
Jailbreak yaparsam bi ara bakarım ustam çok sağolasın

Pixiea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Teşekkür ederim 3utools kullanarak yükledim.

Telebaytix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba Jailbreak Sever Kardeşim Jailbreak Hakkinda Sana Memnuniyetle Bilgi Vermek İsterim Checkra1n Araci Var Suanda İos 13.3 İcin Jailbreak İcin Ama Sadece MacOS De Var Yakinda Windows Ve Linux Versiyonlari Yayinlanicak Eger MacOS İsletim Sistemi Yoksa beklemen Sart Sonrasinda Cihazini Jailbreaked Yapabilirsin Evet Jailbreak Ne Kadar Guzel Birsey Gibi Gozuksede Ufak Dezavantaj Durumlarida Bulunmakta Mesela Jailbreakli Telefonun Sarjin Biterde Telefon Kapanirsa Yada Sen Telefonu Kapatirsan Jailbreak Gider Sonra Tekrar Acip Birdaha Jailbreak Yapman Gerekir Ufakta Pil Omrune Elveda Et 7 Plus İcin Pek Sorun yaratmaz Fakat Azda Olsa Pil Omrun Azalacaktir Bunun Bilincinde Ol Eger Bunlar Seni İlgilendirmiyorsa Jailbreak Yapabilirsin Gercekten Faydali Aslinda Eglenceli Birsey Tavsiye Ederim İphone Ztn İOS İle Tam Bir Basyapit Jailbreak de olunca Tadindan Yenmiyor ;)
Hocam bilgiler için çok teşekkür ederim. checkra1nin windows versiyonu geldiğinde bir kaç sorum olduğunda size sorabilir miyim acaba?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
buradan kurabilirsin unc0ver

Tips
Tips
Üst Alt