Neler yeni

Her şey gitti Bir sürü tweak yüklemiştim

nuriislamoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dün ilk defa jailbreak yükledim sorunsuz her şeyi yaptım çok güzel tweakler eklemiştim 10-20 tane falan arkadaşlara gösterdim eve geçtim nisana gireyim dedim ekran bi karardı değişik oldu bi anda her şey silindi ( tweakler ) cydia duruyor silinmiyor cydia ve uncovera da girilmiyor , tekrardan her şeyi yapıyorum yüklenmiyor uncover

Cihaz
8 plus
Sürüm
12.4

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
uncover ayarlarında restore roofs açık mı? açıksa kapatalım. bu cydiayı sıfırlar...

nuriislamoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dün ilk defa jailbreak yükledim sorunsuz her şeyi yaptım çok güzel tweakler eklemiştim 10-20 tane falan arkadaşlara gösterdim eve geçtim nisana gireyim dedim ekran bi karardı değişik oldu bi anda her şey silindi ( tweakler ) cydia duruyor silinmiyor cydia ve uncovera da girilmiyor , tekrardan her şeyi yapıyorum yüklenmiyor uncover
Merak etmeyin forumdan araştırdım usa hesapla aç felan demişlerde normal bir çözümü yok mu ne zaman düzelir
Mesaj düzenlendi:

uncover ayarlarında restore roofs açık mı? açıksa kapatalım. bu cydiayı sıfırlar...
Uncover sildim geri yüklenmiyor her siteden denedim yüklenmiyor

kayamurat05

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Deneyen olursa buraya yazarsa iyi olur akşam bende denerim

nuriislamoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bir şey değişmiyor bro yine aynı şey oluyor telefonu mu yeniden başlatayım

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bir şey değişmiyor bro yine aynı şey oluyor telefonu mu yeniden başlatayım
uyumsuz tweak olabilir veya tweak çakışması olabilir tweaklarını kontrol et bu modda cydia'ı aç tweaklarını kontrol et

jailbreakbiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bu sabah bende de olmuştu ama çözdüm usa aplle hesabı oluşturdum ve sonra tweakbox tan tekrar uncouver ı yükledim şu anık sorun yok ama jb yaptıktan sonra cihazı çok reboot yapma ya da kapatıp açmamaya çalış

nuriislamoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bu sabah bende de olmuştu ama çözdüm usa aplle hesabı oluşturdum ve sonra tweakbox tan tekrar uncouver ı yükledim şu anık sorun yok ama jb yaptıktan sonra cihazı çok reboot yapma ya da kapatıp açmamaya çalış
bilgisayardan yaptım 1. tweaki yükledim yine aynı şey oldu kafayı yiyeceğim

jailbreakbiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bilgisayardan yaptım 1. tweaki yükledim yine aynı şey oldu kafayı yiyeceğim
telefonu sıfırla usahesabına giriş yap safari tweakbox üzerinen yükle sıkıntı çıkmaması lazım ben de bu gün yaptım çok araştırdım uncouver güncelleme çıkarasıya kadar düzelmez

Tips
Tips
Üst Alt