Neler yeni

Çözüldü Helix ve goblin farklı telefon

Emirhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar merhaba yakın zamana goblin sağlayıcısından helixe geçtim i 6+ 10.3.3 sürümündeyim. Sorunum helixden jb yapınca 2. Bir telefon gibi açılıyor yani mesela jb yapınca bütün uygulamalarda hoşgeldiniz gibi yeni indirilmiş gibi açılıyordu. jbsiz veriler farklı jb li farklı tekrar bir örnek verecek olursam fotoğraf düzenleme uygulamasında jbsiz çalışmalarım jbsiz sürümde jbli çalışmalarım jbli sürümde kalıyor goblini hala silmedim ondan mı acaba ? Yardım...

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Cydia Eraser ile temizleyip tekrar Helix ile jailbreak yapın

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iOS 10'da Jailbreak bu şekilde çalışıyor maalesef. iOS 11'de böyle bir sorun yok.
Ben de doubleH3lix kullanıyordum sizin gibi. Aynı dediğiniz olayları ben de yaşıyordum. Sinir bozucu bir durum. g0blin'de böyle bir sorun var mıydı?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweaklar gidecek mi ? Gitmeden çözüm bulamaz mıyız ?
Yaptığın son derece sağlıksız.Asıl olay böyle büyük bir şeyi buraya danışmadan yapman bence.
Cihazı sıfırla temiz kurulumla devam et.Jb kolay yapılmıyor ama kolay kaybediliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emirhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS 10'da Jailbreak bu şekilde çalışıyor maalesef. iOS 11'de böyle bir sorun yok.
Ben de doubleH3lix kullanıyordum sizin gibi. Aynı dediğiniz olayları ben de yaşıyordum. Sinir bozucu bir durum. g0blin'de böyle bir sorun var mıydı?
hayır goblinde yoktu.
Mesaj düzenlendi:

Yaptığın son derece sağlıksız.Asıl olay böyle büyük bir şeyi buraya danışmadan yapman bence.
Cihazı sıfırla temiz kurulumla devam et.Jb kolay yapılmıyor ama kolay kaybediliyor.

Nasıl riskler oluşabilir acaba ? Çökme yaşamadım en azından şimdilik. Şarj da normal.
Mesaj düzenlendi:

10.3.x için Cydia Eraser Yalnız tweakler değil cihaz komple sıfırlanacak.
Cihazda 100 e yakın uygulama var. Çok zor görünüyor yani o seçenek. 😕
Mesaj düzenlendi:

Aslında birkaç konuda görmüştüm sıkıntı olmadığının okumuştum. O yüzden rahatlıkla gobline ve cydiaya dokunmadan helixe geçtim.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt