Neler yeni

Önemli Hala SHSH Kaydınız Yoksa Acele Edin!!!

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar arkadaşlar ,
Bildiğiniz gibi jailbreak kullanırken FutureRestore yapabilmek için SHSH kaydınızın mutlaka olması gerekiyor.
Önceki sürümlerde SHSH kaydını almamış olanlar hemen bu siteden SHSH kayıtlarını alsınlar ki sorun olursa FutureRestore kullanabilesiniz.

Sadece cihazınızın ECID kodunu girmeniz yeterli.. Otomatik olarak SHSH kaydınız alınacaktır.

Sadece iPhone 7, 7+, 8, 8+ ve X ler için geçerlidir

Ekli dosyayı görüntüle 5026

SHSH kaydı nedir? >> SHSH Nedir?
SHSH kaydı nasıl alınır bilmiyorsanız >> SHSH Kaydı Alma
Eğer jailbreakli iseniz site üzerinden almak yerine tweak ile de yapabilirsiniz. >> TSS Saver SHSH Bloblarınızı Direkt Alabilirsiniz (Jailbreakli Cihazlar)
11.3 jailbreak yaptım.su an shsh almak için dediğiniz yöntemi yaptım.sadece 11.4 görünüyor.Adsız.pngAdsız.png

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende neden hata veriyor?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar son yapılan açıklama ile sadece 8, 8+ ve X ler için geçerli olduğu iletildi. 7 ve 7+ lar için şu anda 11.4 beta3 imzaları kapalı.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ECID girdiğine emin misin diyor. Emin misin?
Eminim tabikide. Bende başka bir sıkıntı var.
10.3.1 de system info kurmuştum shsh ile ne alakası var onu çözemedim.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar son yapılan açıklama ile sadece 8, 8+ ve X ler için geçerli olduğu iletildi. 7 ve 7+ lar için şu anda 11.4 beta3 imzaları kapalı.
İp6 için 11.4.1 aldım bizde olmuyormu şimdi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Eminim tabikide. Bende başka bir sıkıntı var.
10.3.1 de system info kurmuştum shsh ile ne alakası var onu çözemedim.

Şu paylaştığın ekran görüntüsünde, How to find ECID? bölümünde anlattığını gibi ECID'i iTunes'tan almayı dener misin? System Info Tweak'inden aldın diye düşünüyorum. Bu arada Tweak'in SHSH ile alakası yok, sadece sistem bilgilerini gösteriyor. ECID, SHSH alman için gerekli numara. Sonrasında TSS Saver sitesine yapıştırıp, SHSH kaydını alacaksın.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu paylaştığın ekran görüntüsünde, How to find ECID? bölümünde anlattığını gibi ECID'i iTunes'tan almayı dener misin? System Info Tweak'inden aldın diye düşünüyorum. Bu arada Tweak'in SHSH ile alakası yok, sadece sistem bilgilerini gösteriyor. ECID, SHSH alman için gerekli numara. Sonrasında TSS Saver sitesine yapıştırıp, SHSH kaydını alacaksın.
Tamamdır. Teşekkürler.

yilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar shsh kaydi jailbreaksiz chazlarada alinirmi ben aldim ama 11.4.1 12 ve 12.01 indirdim ipa degil ordner cikti benim cihaz jailbreaksiz

Benkays

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.1.3 SSH kaydım var teli güncellemek zorunda kaldım ve 12 güncelleme yaptım geri dönüş şansını varımı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
12.0.1den 11.3.1 geri dönüş yapmış sanırım pwn20
Dönüş değil Future Restore, eski cihazlar için hala kullanılabilir. iOS 11.3.1'i yeniden yükleyebilirsiniz.

takarcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
bende suanda 10.1.1 yuklu iphone 7 var. 11.4.1 SHSH'i alabildim, future restore ile yukleyebilir miyim acaba, gerci 11.4.1'te de jailbreak yok, ios 12 mi yukleyip onun JB olmasini mi beklesem? ne dersiniz admin beyler

derya_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
benim aklıma bişe takıldı şimdi. kaç gündür araştırıp duruyorum ama bi sonuca varamadım. bilen biri cevaplayabilir mi?
ben salak gibi araştırmadan sürekli güncelleme uyarısı geliyor diye iphone 8 plus cihazımı önce ios 15.0' a sonra da geri dönme kapalı olduğu ve güncelleme uyarısı devam ettiği için son sürüm olan ios 15.2' ye güncelledim 3 gün önce. ama mahalesef checkrain ile jailbreak yapılmıyormuş bu sürüme ki defalarca denedi windows pc' de; her seferinde çubuğun dolmasına yakın donuyor. şimdi ben bu siteden shsh kaydı alsam yarın bigün 15' e de untethered jb gelirse kullanabilir miyim?

bir de ios 15.2' yi nasıl jb yaparım?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
benim aklıma bişe takıldı şimdi. kaç gündür araştırıp duruyorum ama bi sonuca varamadım. bilen biri cevaplayabilir mi?
ben salak gibi araştırmadan sürekli güncelleme uyarısı geliyor diye iphone 8 plus cihazımı önce ios 15.0' a sonra da geri dönme kapalı olduğu ve güncelleme uyarısı devam ettiği için son sürüm olan ios 15.2' ye güncelledim 3 gün önce. ama mahalesef checkrain ile jailbreak yapılmıyormuş bu sürüme ki defalarca denedi windows pc' de; her seferinde çubuğun dolmasına yakın donuyor. şimdi ben bu siteden shsh kaydı alsam yarın bigün 15' e de untethered jb gelirse kullanabilir miyim?

bir de ios 15.2' yi nasıl jb yaparım?
Eğer düşmek istediğiniz sürüme daha önce shsh kaydı almışsanız düşülebir tabi förmülleri netten araştırmanız lazım bazen çok kolay halledilebiliyor bazende bayaa uğraştırıyor !
Sizin için 8 Plus imzası açık sürümlere baktım şuan onların shsh kaydını alabilirsiniz!
Kırmızı kapalı olan sürümlere shsh siz kesinlikle düşme imkansız!

derya_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eğer düşmek istediğiniz sürüme daha önce shsh kaydı almışsanız düşülebir tabi förmülleri netten araştırmanız lazım bazen çok kolay halledilebiliyor bazende bayaa uğraştırıyor !
Sizin için 8 Plus imzası açık sürümlere baktım şuan onların shsh kaydını alabilirsiniz!
Kırmızı kapalı olan sürümlere shsh siz kesinlikle düşme imkansız!
Teşekkür ederim ama sanırım beni yanlış anladınız. (:
Ben zaten 15.2 sürümündeyim ve sorum şu:
14 sürümü için untethered jb çıktığı söyleniyor. Malum; 15’ den dönülemediği için mecburen beklicem. Ben de diyorum ki; bugün bulunduğum 15.2 sürümünün SHSH kaydını alsam, yarın bigün 15 için untethered jb gelirse elimdeki SHSH kaydı ile jb yapabilir miyim?
Bir de 15.2 SHSH kaydı ile, 14. sürüme dönmemin herhangi bi yolu var mı; onu merak ediyorum.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkür ederim ama sanırım beni yanlış anladınız. (:
Ben zaten 15.2 sürümündeyim ve sorum şu:
14 sürümü için untethered jb çıktığı söyleniyor. Malum; 15’ den dönülemediği için mecburen beklicem. Ben de diyorum ki; bugün bulunduğum 15.2 sürümünün SHSH kaydını alsam, yarın bigün 15 için untethered jb gelirse elimdeki SHSH kaydı ile jb yapabilir miyim?
Bir de 15.2 SHSH kaydı ile, 14. sürüme dönmemin herhangi bi yolu var mı; onu merak ediyorum.
Tabi 15.2 shsh kaydını alın ! Atıyorum olurda sürüm yükseltirseniz shsh ile 15.2 geri düşürebilirsiniz shsh kaydı almanın amacı zaten sürüm düşürmek ve düştüğünüz sürümde jb olursa zaten isteğinize göre ister yapar ister yapmazsınız size kalmış

derya_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tabi 15.2 shsh kaydını alın ! Atıyorum olurda sürüm yükseltirseniz shsh ile 15.2 geri düşürebilirsiniz shsh kaydı almanın amacı zaten sürüm düşürmek ve düştüğünüz sürümde jb olursa zaten isteğinize göre ister yapar ister yapmazsınız size kalmış
Anladım. Peki sizce bu SHSH kaydında oynama yaparsam; daha önce kayıt almadığım eski bi sürüme dönmemin yolu var mı?

Tips
Tips
Üst Alt