Neler yeni

Hackisntosh 4 çekirdek sorunu

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi hackintosh kurulumu başarı ile yaptım bütün driverlar çalışıyor ama Windows’ta rahat ve grafiği iyi şekilde oynadığım oyunu hackintosh ile açtığımda görüntü çok bozuk sorun denetlemede 2 çekirdek görüyor 4 çekirdekli deil bunu nasıl düzenlerim yardımcı olursanız sevinirim pc sistemi Toshiba i5 8 gb ram hd 4000 grafik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. Hangi surumu kurdunuz ve sanal mi mac kurdunuz? Bir de about mac yani bu mac hakkinda kisminin screenshoot alabilir miyim? İyi forumlar.

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar. Hangi surumu kurdunuz ve sanal mi mac kurdunuz? Bir de about mac yani bu mac hakkinda kisminin screenshoot alabilir miyim? İyi forumlar.
Sanal mac deil Windows tamamen kaldırdım sadece OS yazılımı kurulu os Sierra resim içinde eve geçince atarım ve aldığım hatayıda atarım size çok tşkr ederim cvp için

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Hocam herhalde istediğiniz fotoğraf bu

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. Baska harici ekran kartiniz yok degil mi? Tanima olayi olarak tam taniyor gibi. Mac nvidia ile tam uyumlu calisiyor. Cekirdek olayinda ise i5 in bazilari ultrabooklarda 2 cekirdek gercek 2 sanal olarak taniyor. 3317u ornek gosterebilirim. İyi forumlar.

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar. Baska harici ekran kartiniz yok degil mi? Tanima olayi olarak tam taniyor gibi. Mac nvidia ile tam uyumlu calisiyor. Cekirdek olayinda ise i5 in bazilari ultrabooklarda 2 cekirdek gercek 2 sanal olarak taniyor. 3317u ornek gosterebilirim. İyi forumlar.
Ama hocam daha önceki Windows sistemde oynadığım fortnite oyunu görüntüsü gayet güzeldi ama bunda oynamak istedim açınca ekranda karıncalanmalar var görüntü kalitesi düşük ve bu hatayı alıyorum

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ama hocam daha önceki Windows sistemde oynadığım fortnite oyunu görüntüsü gayet güzeldi ama bunda oynamak istedim açınca ekranda karıncalanmalar var görüntü kalitesi düşük ve bu hatayı alıyorum kendi ekran kattını kullanıyorum harici ekran kartım yok hocam

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
mac driverleri ile windowsu tam olarak aynı görmeyin. config dosyasındaki bir tik bir enable/disable olayından dolayı performansınız cok düşer ya da yükselir. oyun icin windows diger işler icin mac öneririm. iyi günler.

Tips
Tips
Üst Alt