Neler yeni

H3lix ve EtasonJB'yi nasıl kurabilirim.

uguratakancc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Elimde bir tane iphone 5 var. İOS sürümü 8.4.1 ve 10.3.x arasında değiştirebiliyorum. İcloud şifresi olmadığı için. Setup.app silinerek bypass edilmiş cihaz.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Youtube'da böyle bir video var. Adam 8.4.1de EtasonJB ve H3lix'i indiriyor. Ben cihazı başka bir araçla 8.4.1 e çekiyorum fakat ne 8.4.1 de ne de 10.3.X'de EtasonJB ve H3lix'i indiremiyorum. Ayarlar>Genel'e girdiğimde profil diye bir sekme bile yok onun nedenini hala anlayabilmiş değilim. 2 Haftadır uğraşıyorum bu cihazla yöntemler hep eskimiş. İcloud olmadan bu cihazı Jailbreak yapmanın bir yolu var mıdır arkadaşlar sürüm fark etmez.

Cihaz
İphone 5,2
Sürüm
iOS 8.4.1 ve 10.3.X

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
10.3.4 sürümünde profil sekmesi var mı? Varsa jailbreaks.app sitesinden indirebilirsin imzalıysa.

uguratakancc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Cydia kurmayı başardım ama programlar jailbreakı görmüyor :(

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Reprovision tweak üzerinden yüklemeyi deneyin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şifresini bilmediğinden yapamaz

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sürüme uygun checkra1n bul
Şifresini bilmediğinden yapamaz
unabilirse aslında yaa
Elimde bir tane iphone 5 var. İOS sürümü 8.4.1 ve 10.3.x arasında değiştirebiliyorum. İcloud şifresi olmadığı için. Setup.app silinerek bypass edilmiş cihaz.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Youtube'da böyle bir video var. Adam 8.4.1de EtasonJB ve H3lix'i indiriyor. Ben cihazı başka bir araçla 8.4.1 e çekiyorum fakat ne 8.4.1 de ne de 10.3.X'de EtasonJB ve H3lix'i indiremiyorum. Ayarlar>Genel'e girdiğimde profil diye bir sekme bile yok onun nedenini hala anlayabilmiş değilim. 2 Haftadır uğraşıyorum bu cihazla yöntemler hep eskimiş. İcloud olmadan bu cihazı Jailbreak yapmanın bir yolu var mıdır arkadaşlar sürüm fark etmez.
Checkra1n ile olur heralde bence ama iphone 5 cihazının sürümü için checkra1n var mı bilmiyorum

Tips
Tips
Üst Alt