Neler yeni

⚠️Güvenmeyin Bu Sitelere⚠️

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Profillerin hepsi istiyor istemeyen panda helper,vshare helper for pc, appvalley var

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler Tweak Boxdaki Profil de sunulan Web-Clip sadece ondan fazla bsy olmaz diye düsüniyorum. Bunlar Web-Cliple ve expolit ile birseyler yapiyorsa ona birsey diyemem

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi ben Filzayı TweakBox üzerinden kullanıyorum çünkü hangi repodan yüklesem çalıştıramadım bitürlü komple kaldırmalımıyım şuan ?
Sitemin reposu üzerinden yükledim çalıştı şuan sorun çözüldü.👍

Son düzenleme:

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Şimdi ben Filzayı TweakBox üzerinden kullanıyorum çünkü hangi repodan yüklesem çalıştıramadım bitürlü komple kaldırmalımıyım şuan ?
Sitemin reposu üzerinden yükledim çalıştı şuan sorun çözüldü.👍
hollr2099 var bak istersen

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bugüne kadar hiç şifre istemeyen profil görmediğim için hiç sorgulamamıştım.
İstememesi mi gerekiyor
Tweakboxapps uygulamasını yüklerken şifre istiyor...
Başka sitelerden uygulamayı açmak için profil onayı istiyor! Bilmem anlatabildimi..

JailbreakTR

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Başka sitelerden uygulamayı açmak için profil onayı istiyor! Bilmem anlatabildimi..

JailbreakTR
Hepsinde gerekiyor profil oluşturanlar sakat, cihaz şifresini kaldırırsanız istemez, ipaboxta istiyor ama daha güvenilir. Uygulama yükleyip kaldırın, appvalley pek iyi değil virüs dolu. Panda helper ise en iyisi , appevende var pek güvenilir değil hızlı indirme için vpn oluşturuyor. En güveniliri şimdilik cydia impactorla uygulama atmak ve panda helper

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro

JailbreakTR
Kaldırdım zaten sorun yok :)

enes__mesut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tweakbox'tan indirdiğim uygulamaları aktif olarak kullanıyorum herhangi bir problemle karşılaşmadım. Bu servisi kullanan birçok insan gördüm Tweakbox Twitter hesabında da pek sorun yaşayan yok gibi redditten de araştırdım bence güvenilir bir kaynak.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selam Arkadaşlar ,

Jailbreak bizim için olmazsa olmazlardan olduğu için ,

Sizlere bir kaç Tavsiyede bulunmak istiyorum..

Bir çoğumuz Jailbreak olan cihazlara maalesef uyumlu veya uyumsuz Uygulamaları yüklüyoruz.

Son derecede tehlikeli sitelerden kaçın

Örneğin:

1.Tweakboxapps
2.Appvalley
3.pandahelper
4.Dzmohaipa
5.Tutuapp
Ve daha bir sürü Arapça olan sitelerden (IPA) lar indiriyoruz.

işte Jailbreak aktif etmek için veya ikinci WhatsApp için daha neler neler..

Bazen farkına varmayabilirsiniz ama bu durumlarla ilerde karşılaşıyoruz.

Küçük bir örnek ünlü bir geliştirici'den
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
1. Bilgileriniz çalınıyor %99

2. durup dururken ana ekranda Apple ID parola giriş yapın diye bildirim geliyor

3.AppStore'de güncelleme, yeni uygulama indiremiyorsunuz yani donuk kalıyor ( parola değişimi istiyor apple)

4. Reklam zaten var ama sadece reklamlarla bitmiyor ve reklam engelleme şansınızda olmuyor o İPA'yı açarken

5. En önemlisi Google Mail kullanıyorsanız mail'ler geç gelmeye başlıyor ve hatta Mail şifre sorgulaması daha çok soruluyor

Kısacası Malware ile doluyor İphone X gibi güzel Cihazlar

Not: Electra JB kullananlar daha çok dikkatli olsunlar

"Cydia impactor" ve "Extender"

SAURİK tarafından %100 güvenli olduğunu kanıtlanmıştır.

JailbreakTR
5AF4DFC4-E784-4C47-8D1F-383FDD42A6CE.png
Kullandığım repolar arasındaki kötü bir repo varmı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
aslında repolarda bilgi çalıyor kullan kaldır. Türk repolarada güvenmiyorum aslında içine herşey koyabilirler.
Evet değerli forum size repomuzda yaptığımız tüm kötülükleri bir bir sayacağım. Hepinizin banka bilgilerini özel bilgilerini çalıyoruz.

Ya hiçbir şekilde anlamıyorum nasıl insanlar kendi milletine, birbirine güvenmez oldu. Forumun en altına bakarsanız "JailbreakTR, gönüllü jailbreak kullanıcıları tarafından kurulmuştur." ibaresini görürsünüz. Biz bu forumu insanların bilgi alabileceği bir platform olsun diye kurduk. Türkiyede diğer forumlarda detaylı bilgiler yok.

Eğer güvenmiyorsanız forumumuza girmeyebilirsiniz belli mi olur cihazlarınızdan BTC ETH falan kazıyoruzdur.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Evet değerli forum size repomuzda yaptığımız tüm kötülükleri bir bir sayacağım. Hepinizin banka bilgilerini özel bilgilerini çalıyoruz.

Ya hiçbir şekilde anlamıyorum nasıl insanlar kendi milletine, birbirine güvenmez oldu. Forumun en altına bakarsanız "JailbreakTR, gönüllü jailbreak kullanıcıları tarafından kurulmuştur." ibaresini görürsünüz. Biz bu forumu insanların bilgi alabileceği bir platform olsun diye kurduk. Türkiyede diğer forumlarda detaylı bilgiler yok.

Eğer güvenmiyorsanız forumumuza girmeyebilirsiniz belli mi olur cihazlarınızdan BTC ETH falan kazıyoruzdur.
btc madenciliğine karşı tüm sitelere karşı filtre var bende :) Jailbreaktan sonra cihazda ısınma ios 11.4 e güncellediğimde ise cihazda ısınma olunca arkaplanda veri alışverişi vb herşey olabilir diye düşünmeye başladım(androidde root atınca arkaplanda veri alışverişi olduğu gibi),sizin siteniz güzelde kaçgündür hata veriyor siye sorun ne zaman düzelecektir? saygılar

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
btc madenciliğine karşı tüm sitelere karşı filtre var bende :) Jailbreaktan sonra cihazda ısınma ios 11.4 e güncellediğimde ise cihazda ısınma olunca arkaplanda veri alışverişi vb herşey olabilir diye düşünmeye başladım(androidde root atınca arkaplanda veri alışverişi olduğu gibi),sizin siteniz güzelde kaçgündür hata veriyor siye sorun ne zaman düzelecektir? saygılar
Ya hem bilgi çalınıyor diyorsun hem kalkmış utanmadan soru soruyosun Nası bi utanmazlıktır bu ya site bu kadar yoğun olduğu için çökmeler vs oluyor bunu anlayamadıysan madencilikten bahsetme buralarda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

Günlük minimum 4 bin kişi forumu ziyaret ediyor. Limitlerimizi zorlamaktan başka hemen birşey yapamayız. Uygun zamanda sağlayıcımızı değiştirmemiz gerekiyor.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ya hem bilgi çalınıyor diyorsun hem kalkmış utanmadan soru soruyosun Nası bi utanmazlıktır bu ya site bu kadar yoğun olduğu için çökmeler vs oluyor bunu anlayamadıysan madencilikten bahsetme buralarda

Madencilikten bahseden ben değilim bu arada, forum güzel hoş gelişmeleri takip ediyoruz. Genel anlamda filtre kullanıyorum dedim zaten, sizin forum diye hitap etmedim üzerinize alınan sizlersiniz.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Hocam Türkçe açıklamalı güzel bir reponuz ve diğer forumlara karşı jailbreak konusunda kat kat iyi bilgiler veriyorsunuz sitenin adındanda anlaşılacağı üzere ve benim yanıtsız kalan sorum kalmadı.efsane6 hocamla başka bir forumdan tanışıyoruz o buraya gelmemi önermişti ve gerçekten o diğer forumun reposu çok berbattı sizin reponuzda sürüm bilgilerinden tweakle neler yapılacağına dek her şeyi Türkçe yazıyorsunuz + ben o forumda jailbreakimi kaybetmiştim bi salak yüzünden ve gerçekten çok üzülmüştüm bu forumda cahilce bilgi veren insanlar yok yada en azından ben görmedim.Herkes adına teşekkür ederim ve bazı şeyleri fazla kafanıza takmamayı öneririm insanların çoğu sırf konuşmak için konuşur :)

Yakupppppppppp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Extender konusundaki adımlarla yapabilirsiniz
Bende tweakboxla yaptım 3 ay kullandım telefon bir ara kapandı jealbrek gitti uncover indiremiyorum başka biryerden jealbreak yapsam yada bilgilerimin çalınmaması için komple kaldırma işlemi nedir ne yapayım hem jealbreka istiyorum hemde bu tweakboxdan kurtulmak şimdiden tşk

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bende tweakboxla yaptım 3 ay kullandım telefon bir ara kapandı jealbrek gitti uncover indiremiyorum başka biryerden jealbreak yapsam yada bilgilerimin çalınmaması için komple kaldırma işlemi nedir ne yapayım hem jealbreka istiyorum hemde bu tweakboxdan kurtulmak şimdiden tşk
Extender ya da retrovision kurabilirsiniz orijinal ipa ile haftalık otomatik imzalar, ya da @efsane6 hocam ile iletişime geçip 1 yıl imzalı orijinal aracı alabilirsiniz.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kaldıracak komple caydia yı ama jealbreak yok şuan bunlar tweak mi
Hayır bunlar kaldırmaz, tamamen temizlemek için şu an biraz bekleyin. Yapımı devam eden bir araç var Succession onunla temizleyebilirsiniz.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ipayı kendiniz imzalayın diyorsunuz bunu anlamadım

Tips
Tips
Üst Alt